Była najpiękniejszą aktorką w "Modzie na sukces". Dziś serialowa Tylor nie przypomina samej siebie

Katarzyna Leszczyńska 30.10.2017
Hunter Tylo jako Taylor "Moda na sukces"
Fotografia: YouTube/screen TVP1

Zmiana w jej wyglądzie jest kolosalna. 

Moda na sukces” to amerykańska opera mydlana, która swoją premierę miała w 1987 roku. Od tego czasu jest jedną z najdłużej emitowanych telenowel na świecie. W Polsce pierwszy odcinek opublikowano w 1994 roku. Wielu telewidzów oszalało na punkcie historii rodu Forresterów. Można nawet stwierdzić, że w Polsce na „Modzie na sukces” wychowało się kilka pokoleń.

Telenowela wypromowała wiele gwiazd, które zmieniały się w serialu na przestrzeni lat. Jedną z najpopularniejszych postaci w telewizyjnym tasiemcu była Taylor, która została ukochaną jednego z głównych i najbardziej znanych bohaterów serialu – Ridge’a. Od początku swojej gry w „Modzie na sukces” Hunter Tylo, która wcielała się w tę rolę, zachwycała widzów swoim naturalnym wyglądem. Pierwszy odcinek z jej udziałem ukazał się w 1990 roku.

Tylor stała się ulubienicą fanów serialu, choć rywalizowała o serce Ridge’a z najbardziej charyzmatyczną postacią – Brooke. Hunter Tylo przez wiele lat występowała w serialu i bardzo zmieniła się w tym czasie. Aktorka postanowiła zaingerować w swój wygląd i sięgnęła po pomoc chirurgów plastycznych. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż w latach dziewięćdziesiątych, gdy jej popularność była największa. Zdjęcia poniżej pochodzą z 2014 i 2016 roku. Bardzo się zmieniła?

Hunter Tylko w 2014 roku
Fotografia: EAST NEWS
Hunter Tylo w 2016 roku
Fotografia: YouTube.com/Hollywood To You
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów