Zobacz zwiastun "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3"!

Ewa Kasprzyk w kapeluszu z suczką Szakirą jako pani Wolańska na planie filmu "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3"
Fotografia: Materiały prasowe/M. Gostkiewicz/NEXT FILM

Już 25 stycznia na ekrany kin wejdzie film "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3". W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu! Już sama zapowiedź bawi do łez.

Na ten film czekamy ze zniecierpliwieniem! "Kogel-Mogel" to już kultowa polska komedia. Nic więc dziwnego, że wszyscy cieszyli się, gdy podano oficjalną informację o kontynuacji filmu. Już niedługo na ekrany kin wejdzie film "Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3", w którym przedstawione zostaną losy doskonale znanych nam bohaterów po upływie lat. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji! Po obejrzeniu go tym bardziej nie możemy doczekać się filmu.

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

"Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3": zwiastun filmu

Trzecia część kultowego filmu "Kogel-Mogel" przedstawi dalsze losy Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów zwariowanej komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje.

W "Miszmaszu" ponownie na ekranie pojawią się: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska oraz Zdzisław Wardejn. Ich losy zostaną jednak wzbogacone o nowe wątki. Do obsady dołączyło młodsze pokolenie aktorów: Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny i Anna Mucha, którzy pojawiają się również w zwiastunie.

Pamiętam ten film z czasów dzieciństwa i potem z okresu nastoletniego. Zawsze wzruszała mnie ta naiwność Kasi oraz sielski obraz polskiej wsi. Pamiętam też, jak ogromne wrażenie zrobiła na mnie rola pani Ewy Kasprzyk i jej pani Wolańska. To była petarda! No i te kultowe cytaty, które na stałe wpisały się w naszą kulturę. Mój ulubiony, który zapamiętałam na całe życie, to: "Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, ale tylko erotyczna". Do dziś się tego trzymam - mówi Anna Mucha.

Już sam zwiastun filmu rozbawił nas do łez! Koniecznie musicie go zobaczyć! Zwłaszcza, że zaczyna się kultową sceną z filmu "Galimatias czyli Kogel-Mogel 2", w której pani Wolańska wypowiada zdanie "Marian, tu jest jakby luksusowo". Premiera 3. części filmu już 25 stycznia 2019 roku.

Zobacz także: Filmy 2019, których nie możesz przegapić!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te cytaty filmowe po prostu uwielbiamy! Przeszły już do kanonu kultowych dialogów w historii kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów