Michał Żebrowski w mistrzowski sposób komentuje wybór nowego Wiedźmina

Michał Żebrowski siedzi na kanapie
Fotografia: traczek/TRICOLORS/East News

Cały świat obiegła informacja o tym, kto będzie grał główną rolę w "Wiedźminie" Netflixa. Wybór padł na Henry'ego Cavilla. Michał Żebrowski to skomentował.

W listopadzie ruszają zdjęcia do "Wiedźmina", który produkuje Netflix. Serial na podstawie największego dzieła Andrzeja Sapkowskiego ma już głównych bohaterów. Okazuje się, że w rolę kultowego Geralta z Rivii wcieli się znany jako Superman Henry Cavill. Ta informacja nie umknęła Michałowi Żebrowskiemu, który zagrał tego bohatera w polskiej ekranizacji "Wiedźmina". Aktor postanowił skomentować to w mistrzowski sposób.

Michał Żebrowski żartuje z Cavilla

Na oficjalnym profilu Michała Żebrowskiego na Facebooku pojawiło się zdjęcie aktora. To zabawny fotomontaż. Twarz Żebrowskiego to jego charakteryzacja z roli Jana Skrzetuskiego w "Ogniem i Mieczem". Od szyi w dół ubrany jest natomiast w kostium Supermana. Fotografia ma też napis: "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Jednocześnie aktor podpisał swoje zdjęcie zabawnymi i motywującymi młodszego aktora słowami.

Henry Cavill – nie spie*dol tego. #netflix #wiedzmin #witcher #GeraltofRivia #superman #skrzetuski #zebrowski

Fani Michała Żebrowskiego są zachwyceni humorystycznym wpisem aktora. W komentarzach wyrazili też słowa poparcia – jedni dla Żebrowskiego, inni dla Cavilla.

Henry da radę, ale wszyscy wiemy, kto jest najlepszym Geraltem.

Dorównać oryginałowi będzie ciężko.

Mistrzowskie podejście do sytuacji! Grunt to dystans i poczucie humoru!

Inni napisali, że dla nich Geralt zawsze będzie miał twarz Żebrowskiego. A my jesteśmy bardzo ciekawi "Wiedźmina" Netflixa. Świeże spojrzenie na znaną opowieść zawsze jest intrygujące. Choć też uwielbiamy pana Michała.

Zobacz także: Maciej Musiał pokazał tatę! My tego pana kojarzymy z "Wiedźmina"

Lubisz fantastykę? Spodobają ci się te seriale! Oto ranking najlepszych seriali kostiumowych, jakie obecnie są na srebrnym ekranie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów