Matka, córka i psy. Już jest zwiastun filmu "Bright Lights", historii Carrie Fisher i Debbie Reynolds

Redakcja 05.01.2017
Debbie Reynolds i Carrie Fisher
Fotografia: youtube.com

Wesoły film jest zwieńczeniem smutnej historii życia ukochanych gwiazd USA. 

Carrie Fisher, czyli filmowa księżniczka Lea, zmarła pod koniec 2016 roku, tuż po Bożym Narodzeniu. Dzień później zmarła jej matka, gwiazda "Deszczowej Piosenki" Debbie Reynolds. Świat popkultury pogrążył się w żałobie. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w Hollywood nie było tak poruszającej historii, jak ta o wielkiej miłości matki i córki, ulubienic Ameryki.

Jestem najlepszą przyjaciółką mojej mamy – mówi Carrie Fisher w zwiastunie dokumentu produkcji HBO, w którym aktorki wzięły udział na kilkanaście miesięcy przed śmiercią. Film "Bright Lights" opowiada o niezwykłej relacji kobiet, które nieustannie się wspierały i kochały miłością bezwzględną. O tym, jak były ze sobą blisko, niech świadczy fakt, że mieszkały w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Matka opowiada o początkach choroby psychicznej córki, a ta wypowiada się na temat starości. Widać, że są ze sobą szczęśliwe.

Film wyreżyserowany przez producentkę Alexis Bloom i aktora Fishera Stevensa miał premierę podczas ostatniego Festiwalu w Cannes, czyli już w maju 2016 roku. Światowa premiera odbędzie się dopiero 7 stycznia na antenie HBO. Kiedy wszyscy wiedzą, jak tragiczne jest zakończenie historii matki i córki, film ma szansę stać się najważniejszym dokumentem 2017 roku - jeszcze bardziej poruszającym niż "Amy" Asifa Kapadii.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów