Margot Robbie jako kultowa lalka. Pasuje do roli Barbie?

Sylwia Kropiewnicka 10.01.2019
Margot Robbie
Fotografia: Justin Ng/East News

Margot Robbie, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli w filmie „Wilk z Wall Street”, gdzie zagrała u boku Leonardo DiCaprio, teraz wcieli się w Barbie. Pasuje do roli kultowej lalki?

Barbie obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny. To idealna okazja, aby nakręcić film o tej kultowej lalce, która jest symbolem dzieciństwa chyba każdej dziewczynki. O Barbie powstało około trzydziestu filmów animowanych, jednak żaden z nich nie pojawił się w kinach. Film z udziałem Margot Robbie będzie pierwszą produkcją inspirowaną kultową lalką, w której zagrają prawdziwi aktorzy.

Film aktorski o lalce Barbie

Pomimo tego, że na przestrzeni lat Barbie ewoluowała i zyskiwała różne kolory włosów i oczu, a nawet skóry, w filmie pojawi się w klasycznej odsłonie – jako niebieskooka blondynka.

Film fabularny o lalce Barbie będzie nadzorowany przez Mattel Films – nowy podmiot amerykańskiego giganta zabawkowego. Nową produkcją zajmie się także LuckyChap Entertainment – firma producencka Margot Robbie oraz studio Warner Bros.

W postać lalki Barbie początkowo miała się wcielić Amy Schumer. Produkcją z kolei zająć się miała firma Sony. Pomysł nie został jednak zrealizowany.

Margot Robbie wypowiedziała się na temat swojej nowej roli:

Jestem bardzo zaszczycona mogąc zagrać tę rolę i stworzyć film, który, jak sądzę, będzie miał wyjątkowo pozytywny wpływ na dzieci i publiczność na całym świecie.

Aktorka ma bardzo dobrą passę. Pojawia się w docenianych przez krytyków produkcjach oraz równie często gości na okładkach magazynów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie premiera filmu o kultowej lalce, ani kogo, oprócz Margot, zobaczymy na ekranie.

Całość zapowiada się bardzo ciekawie!

Zobacz także: Złote Globy 2019 rozdane! Oto dwóch największych zwycięzców całej gali!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy często pojawiają się na ściankach. Kto prezentował się najlepiej na pokazie najnowszej kolekcji Macieje Zienia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów