Kolejne zdjęcia z nowego filmu Tarantino. Margot Robbie jako ciężarna żona Polańskiego!

Paulina Ermel 11.10.2018
Margot Robbie
Fotografia: instagram.com/margotrobbie

Premiera "Once Upon a Time in Hollywood" zbliża się wielkimi krokami! Wiemy, jak wyglądają kolejne postaci z najnowszego dzieła Tarantino.

Już w połowie 2019 roku światło dzienne ujrzy kolejna produkcja Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Już sama obsada tego filmu zachęca do wybrania się do kina. Pojawiły się też kolejne zdjęcia z planu! Jesteście ciekawi, jak to wygląda?

Margot Robbie jako Sharon Tate

Do tej pory większość zdjęć, jakie udało się zrobić fotoreporterom na planie filmu "Once Upon a Time in Hollywood" przedstawiały Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. Tym razem jednak udało im się uchwycić także piękną Margot Robbie! Australijska aktorka wciela się w filmie w postać żony Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia Margot, która występowała na planie jako ciężarna Sharon. Aktorka miała na sobie krótką żółtą sukienkę i płaskie sandałki. Trzeba przyznać, że z brzuszkiem bardzo jej do twarzy! Zdjęcia jako jeden z pierwszych opublikował portal Onet.

Sharon Tate została zamordowana 9 sierpnia 1969 roku przez członków sekty zwanej "rodziną Mansona". Żona Polańskiego była wówczas w zaawansowanej ciąży - zmarła w wyniku otrzymania kilkunastu ran kłutych. Tragedia do dzisiaj jest szeroko komentowana na całym świecie.

Obejrzycie nowy film Quentina Tarantino?

EN_01343201_7628
Fotografia: Eastnews
EN_01343201_7625
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki film Quentina Tarantino lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

Jesteście kinomaniakami czy może oglądacie filmy sporadycznie? Bez względu na to, do której grupy należycie, musicie zobaczyć najlepsze filmy, jakie powstały od 2000 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów