Kolejne zdjęcia z nowego filmu Tarantino. Margot Robbie jako ciężarna żona Polańskiego!

Paulina Ermel 11.10.2018
Margot Robbie
Fotografia: instagram.com/margotrobbie

Premiera "Once Upon a Time in Hollywood" zbliża się wielkimi krokami! Wiemy, jak wyglądają kolejne postaci z najnowszego dzieła Tarantino.

Już w połowie 2019 roku światło dzienne ujrzy kolejna produkcja Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Już sama obsada tego filmu zachęca do wybrania się do kina. Pojawiły się też kolejne zdjęcia z planu! Jesteście ciekawi, jak to wygląda?

Margot Robbie jako Sharon Tate

Do tej pory większość zdjęć, jakie udało się zrobić fotoreporterom na planie filmu "Once Upon a Time in Hollywood" przedstawiały Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. Tym razem jednak udało im się uchwycić także piękną Margot Robbie! Australijska aktorka wciela się w filmie w postać żony Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia Margot, która występowała na planie jako ciężarna Sharon. Aktorka miała na sobie krótką żółtą sukienkę i płaskie sandałki. Trzeba przyznać, że z brzuszkiem bardzo jej do twarzy! Zdjęcia jako jeden z pierwszych opublikował portal Onet.

Sharon Tate została zamordowana 9 sierpnia 1969 roku przez członków sekty zwanej "rodziną Mansona". Żona Polańskiego była wówczas w zaawansowanej ciąży - zmarła w wyniku otrzymania kilkunastu ran kłutych. Tragedia do dzisiaj jest szeroko komentowana na całym świecie.

Obejrzycie nowy film Quentina Tarantino?

EN_01343201_7628
Fotografia: Eastnews
EN_01343201_7625
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteście kinomaniakami czy może oglądacie filmy sporadycznie? Bez względu na to, do której grupy należycie, musicie zobaczyć najlepsze filmy, jakie powstały od 2000 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów