05.09.2017 15:16

Powstanie nowa część "Pitbulla". Bez Patryka Vegi. Znamy obsadę. Fani zachwyceni zwłaszcza jego powrotem

Fani pierwszych części hitowej produkcji powinni być zadowoleni. 

Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski

Fotografia: EAST NEWS

Wokół nowego "Pitbulla" zrodziło się wiele kontrowersji. Z jego reżyserii zrezygnował Patryk Vega. Głównym powodem miał być udział w produkcji Doroty Rabczewskiej, która w najnowszej części miała zagrać główną kobiecą rolę. Wraz z reżyserem odeszła większość aktorów, z którymi kojarzono ten tytuł.

Jak się okazuje, nakręceniem najnowszej części produkcji zajmie się Władysław Pasikowski, ceniony polski reżyser. Pełny tytuł nowej części będzie brzmiał "Pitbull: Ostatni pies". Jednego z głównych bohaterów zagra Marcin Dorociński, który na Facebooku potwierdził swój udział w produkcji. 

"

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna... "

Dzięki temu wpisowi ujawniona została też reszta obsady filmu. W jego tworzeniu wezmą udział: Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Iza Kuna, DorotaDodaRabczewska, Jadwiga Cieślak i Katarzyna Nosowska. Szczegóły fabuły nadal nie są znane. 

Fani zachwyceni powrotem Dorocińskiego

Wśród fanów aktora zawrzało. Większość z nich nie kryła swojego zadowolenia z powrotu aktora. Najwyraźniej nie przeszkadza im zmiana reżysera.

"

Nooo i mam nadzieję, że to będzie prawdziwy odpowiednik dawnego "Pitbulla", a nie kolejna komedia... "

"

Nie mogę się doczekać. Szczególnie Despera. Mam nadzieję, że chociaż raz zobaczymy Pana w cudownym dresie z pierwszej części "Pitbulla".  "

"

Pierwszy "Pitbull" (serial) był genialny, filmy mi nie przypadły do gustu, ale na "Pitbulla" od Pasikowskiego, to jak będzie potrzeba sprzedam nerkę i kupię bilet! - pisali "

Jesteście ciekawi nadchodzącej części? 

giphy-downsized (12)