Marcin Dorociński zagra jedną z głównych ról w brytyjskiej produkcji. Wystąpi obok aktora znanego z "Gry o tron"

Anna Respondek 23.08.2017
Marcin Dorociński
Fotografia: ONS

Aktor ma na swoim koncie kolejny międzynarodowy sukces. 

Marcin Dorociński zaliczany jest do grona najlepszych polskich aktorów. Z powodzeniem grywa w rodzimych produkcjach, zarówno w serialach, jak i w filmach. Jego nazwisko zawsze przyciąga rzesze widzów.  

Aktor na swoim koncie ma także role w zagranicznych produkcjach. W zeszłym roku zagrał z Jamiem Dornanem w filmie "Operacja Anthropoid". Pojawił się również w "Run" i "Cape Town". Artysta nie skupia się jednak jedynie na anglojęzycznych obrazach, grywa również w niemieckich kryminałach, a nawet duńskich komediach.

We wtorek na facebookowym koncie aktora pojawił się zaskakujący wpis. Dorociński pochwalił się kolejnym wielkim sukcesem. Tym razem zagra w brytyjskim filmie "Hurricane", obok jednego z głównych czarnych charakterów "Gry o tron", Iwana Rheona

Kochani! Aby pięknej tradycji stało się zadość - Was jako pierwszych informujemy o sukcesach na arenie międzynarodowej i kolejnych zagranicznych projektach filmowych - bo jesteście najfajniejsi! Z największą radością możemy potwierdzić, że Marcin Dorociński zagra jedną z głównych ról w brytyjskiej produkcji "Hurricane" obok między innymi Iwana Rheona, którego znacie z serialu Gra o Tron HBO.Przekonamy się czy taki diabeł straszny! Jesteśmy bardzo podekscytowani. Niedługo więcej szczegółów. Stay tuned. - można przeczytać na facebooku Marcina Dorocińskiego

Zdjęcia do filmu rozpoczną się we wrześniu. Reżyserem został David Blair. Produkcja będzie opowiadała o II wojnie światowej i polskich pilotach walczących ramię w ramię z pilotami sił lotniczych Wielkiej Brytanii. W Polsce prawa do produkcji wykupiło Kino Świat.

Dorociński dziękuje za wsparcie

Dorociński na Facebooku zamieścił uroczy wpis, w którym zwraca się bezpośrednio do fanów.

Czołem! Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie, spływające gratulacje i wszystkie miłe słowa, które do mnie skierowaliście! Jesteście wspaniali. A poniżej więcej szczegółów i obiecane informacje na temat Hurricane - prasówka! W komentarzach więcej linków z mediów zagranicznych. 

Gratulujemy i już nie możemy się doczekać :-) 

giphy (14)

  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów