Marcin Bosak wraca do "M jak miłość" po 12 latach. Bardzo się zmienił?

Hanna Skowron 06.11.2018
Marcin Bosak
Fotografia: TRICOLORS/East News

Szykują się zmiany w serialu.

Twórcy "M jak miłość" robią wszystko, by nieustannie zaskakiwać widzów. Na małym ekranie wkrótce zobaczymy dawno niewidzianą postać. Ten przystojniak złamał wiele niewieścich serc. O kogo chodzi?

Lubiany przez Polaków serial już 18 lat gości na antenie TVP2. Ostatnio z produkcją pożegnali się Kacper Kuszewski, Andrzej Młynarczyk i Olga Frycz. Szykują się też powroty. Już we wrześniu media informowały, że do obsady "M jak miłość" po 13 latach dołączy Weronika Rosati.

To nie ostatnia zmiana. Jak informuje plejada.pl, w kultowej produkcji pojawi się też bożyszcze żeńskiej części widzów - Marcin Bosak.

Tak, Marcin Bosak powraca na plan "M jak miłość" - potwierdziła portalowi Karolina Baranowska, pracująca przy produkcji serialu.

Marcin Bosak po 12 latach w "M jak miłość"

Aktor wcielał się w rolę studenta Kamila Gryca, który przyjaźnił się z Madzią (Anna Mucha), Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Prawdopodobnie znów zagra u boku serialowej Madzi Marszałek. 

Czy jest szansa, że uczucie między nimi wybuchnie na nowo? Prawdopodobnie dowiemy się już niedługo. Bosak ma rozpocząć pracę nad serialem pod koniec roku, a odcinki z jego udziałem będziemy mogli obejrzeć wiosną. 

Lubiliście postać Kamila?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Marcin Bosak w "M jak miłość"
Fotografia: Eastnews
Marcin Bosak
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Oglądasz polskie seriale? Zobacz TOP 10 według widzów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów