W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Romana Polańskiego. W roli głównej żona reżysera. Znamy datę premiery

Anna Respondek 15.09.2017
"Prawdziwa historia"
Fotografia: Youtube/Trailers FR

Na ekranie zobaczymy mocne, kobiece role.

Roman Polański jest mistrzem suspensu i uwielbia dawkować emocje. Robi to w wyjątkowo wysublimowany sposób, zapewniając widowni niezapomniane wrażenia. Jego najnowszy thriller "Prawdziwa historia" zapowiada się wyjątkowo.

W głównych rolach zobaczymy żoną reżysera, która od wielu lat jest jego muzą, Emmanuelle Seigner oraz wielką hollywoodzką aktorkę, znaną między innymi z "Casino Royal", Evę Green. Ta ekranowa para jest gwarantem dobrej gry aktorskiej oraz silnych kobiecych ról.

Film opowiada historię pisarki, która karierę zrobiła dzięki opisaniu samobójczej śmierci swojej matki. Grono jej czytelników jest podzielone, jedni uważają, że to był odważny krok, inni zarzucają jej zarabianie na rodzinnej tragedii. Pisarka coraz bardziej przeżywa spotkania z fanami, jednak na jednym z nich poznaje młodą kobietę, zafascynowaną jej twórczością. Relacja ta przeradza się z czasem w niebezpieczny i toksyczny związek.

Światowa premiera filmu została zapowiedziana na 1 listopada, w polskich kinach obraz pojawi się 25 grudnia. Produkcja została stworzona na podstawie książki Delphine de Vigan o tym samym tytule. W pracach nad filmem brał udział również Olivier Assaysa, znany z takich produkcji jak "Personal Shopper" czy "Sils Maria". 

Jesteście ciekawi tego duetu? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów