Małgorzata Szumowska stworzyła film dla marki Miu Miu! W obsadzie polskie gwiazdy

Paulina Ermel 12.02.2020
Małgorzata Szumowska
Fotografia: ANDER GILLENEA/AFP/East News

Kolejny sukces utalentowanej polskiej reżyserki. Tym razem stworzyła film dla znanej marki modowej Miu Miu!

Małgorzata Szumowska ma na koncie wiele udanych i docenianych produkcji filmowych. Polska reżyserka stworzyła m.in. takie dzieła jak "33 sceny z życia" czy "Body/Ciało".

Teraz do listy swoich sukcesów może dopisać kolejny punkt. Okazuje się, że reżyserka stworzyła film dla marki Miu Miu. Jak prezentuje się pełnometrażowe dzieło z serii: Nightwalk? Sami oceńcie!

Małgorzata Szumowska stworzyła film dla Miu Miu

Włoska linia odzieżowa Miu Miu tym razem stworzyła kampanię #MiuMiuWomensTales. I w ramach tej kampanii właśnie powstał krótkometrażowy film, który wyreżyserowała Małgorzata Szumowska! W jej filmie wystąpiły też polskie gwiazdy - Filip Rutkowski i Maja Ostaszewska.

To już dziewiętnasty film Miu Miu z tej serii. Ukazuje on historie, które przydarzają się osobom samotnie spacerującym po mieście nocą. Ta seria pokazuje przemiany bohaterów, które zachodzą w momencie, kiedy sprzeciwią się one stawianym wobec nich oczekiwaniom. Wychodzą one z utartych ram, porzucają społeczne i rodzinne oczekiwania, i w końcu zaczynają walczyć o swoje.

Kampania #MiuMiuWomensTale wyróżnia utalentowane kobiety z całego świata. Wśród nich znalazły się Chloe Sevigny, Dakota Fanning czy właśnie Małgorzata Szumowska.

Klip można obejrzeć na instagramowym profilu marki. Jego premiera odbyła się 11 lutego podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, a zdjęcia kręcono w Polsce pod koniec listopada.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów