Kożuchowska zagra u Vegi! Będzie kolejną kobietą mafii?

Katarzyna Leszczyńska 23.05.2018
Małgorzata Kożuchowska i Patryk Vega
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Według najnowszych doniesień Patryk Vega tworzy nowy film dla platformy Showmax. W rolach głównych: Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Grabowski, Daria Widawska.

Trzeba przyznać, że Patryk Vega jest prawdziwym fenomenem w świecie polskiej kinematografii. Choć jest najbardziej krytykowanym reżyserem, jego filmy i tak cieszą się ogromną popularnością. W lutym do kin trafiły "Kobiety mafii", które wyszły spod jego ręki. Vega już zapowiedział, że planuje stworzyć 2 kolejne części filmu, a niedawno w sieci pojawiły się informacje, że reżyser powraca do kręcenia "Pitbulla".

Zobacz także: Obejrzeliśmy "Kobiety mafii". Słabe i mocne strony filmu Vegi

Według oficjalnych informacji opublikowanych na Facebooku przez Patryka Vegę, premiera filmu "Pitbull. Królowa chuliganów" będzie miała miejsce tuż po trylogii "Kobiety Mafii", 11 listopada 2021 roku. Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl to nie jedyne plany filmowe Patryka Vegi. Reżyser wyprodukuje dla Showmaxu film sensacyjny, którego miejsce akcji będzie osadzone we Wrocławiu. Nie zobaczymy w nim jednak stałej gwardii aktorskiej Vegi, a pojawią się znane już wcześniej z jego filmów, ale przede wszystkim nowe twarze.

Kożuchowska u Vegi

Film wyprodukowany przez Vegę dla platformy Showmax ma opowiadać o makabrycznych zabójstwach, dokonanych przez tajemniczego mordercę. W rolach głównych wystąpią: Andrzej Grabowski, Daria Widawska i… Małgorzata Kożuchowska! To właśnie ta ostatnia wzbudza największe poruszenie. Aktorka do tej pory nie występowała w tego typu produkcjach. Najwidoczniej po zakończeniu "Drugiej szansy" postanowiła spróbować czegoś nowego w kinie. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jak poradziła sobie w tego typu filmie!

Zobacz także: TVN idzie w kierunku HBO? "Drugą szansę" zastąpi serial z Kuleszą

To nie jedyna produkcja, w którym niedługo będziemy mogli zobaczyć Kożuchowską. TVN już zaplanował nowy serial z nią w roli głównej, który na ekrany wejdzie w 2019 roku. Nadal pracuje też na planie "Rodzinki.pl", w którym gra uwielbianych przez wszystkich matkę Boską. A już niedługo zapewne nadejdzie czas na kolejną część "Kobiet mafii".

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie filmy warto obejrzeć w tym roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów