Maciej Musiał w "Wiedźminie" Netflixa

Maciej Musiał podczas rozmowy z dziennikarzami
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Maciej Musiał prężnie rozwija swoją karierę! To już druga produkcja Netflixa, w której wystąpi w najbliższym czasie. Jego fani nie mogą wyjść z podziwu.

Już niedługo Maciej Musiał przestanie być kojarzony wyłącznie z rolą Tomka w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor zaczyna właśnie międzynarodową karierę! Niedługo na Netflixie pojawi się polska produkcja "1983", w której wcieli się w jedną z głównych ról. Teraz w sieci pojawiła się informacja, że Musiał dołączył do obsady głośnej produkcji platformy, "Wiedźmina", który powstaje na podstawie książki Andrzeja Sapkowskiego. Jego postać została stworzona w dodatku na potrzeby serialu.

Maciej Musiał w "Wiedźminie"

O całej informacji poinformował Maciej Musiał przy pomocy swojego konta na Instagramie. Aktor wcieli się w postać Sir Lazlo, która została stworzona na potrzeby serialu. Będzie to druga ekranizacja powieści Sapkowskiego. Wcześniej był to polski film, w którym główną rolę zagrał Michał Żebrowski. Teraz czas na to, żeby "Wiedźmin" został przedstawiony przez Netflixa. Geralta z Rivii ma zagrać Henry Cavill. To ogromne wyróżnienie dla Musiała, że wystąpi w tej produkcji. Fani aktora są pod wrażeniem, o czym napisali w komentarzach pod jego postem. 

Teraz wiem, że na pewno będę oglądać. 

Osz ty, Panie! Gratulacje!

Czekam z niecierpliwością. Oby kariera w kinie światowym wypaliła. Z tak ogromnym talentem Hollywood musi być zdobyte. 

My też nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli zobaczyć, jak Musiał poradzi sobie z takim wyzwaniem! A wy czekacie na nowego "Wiedźmina"?

Zobacz także: Michał Żebrowski mógł zagrać w "Wiedźminie" Netflixa!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Lubisz fantastykę? Spodobają ci się te seriale! Oto ranking najlepszych seriali kostiumowych, jakie obecnie są na srebrnym ekranie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów