Duże zmiany w "M jak miłość! W domu Mostowiaków pojawi się nowy mieszkaniec

Teresa Lipowska jako Barbara na planie serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Spore zmiany czekają Mostowiaków! W najnowszych odcinkach "M jak miłość" w ich domu zamieszkają nowi mieszkańcy. Namieszają w rodzinie?

We wtorek, 23 kwietnia, na antenie TVP2 zostanie wyemitowany 1439. odcinek "M jak miłość". Okazuje się, że będzie on wyjątkowy! Będziemy świadkami zabawy sylwestrowej, podczas której wydarzy się coś, co Mostowiakowie zapamiętają na długo. Z pewnością sytuacja, która będzie miała miejsce, sporo zmieni w fabule serialu. Według najnowszych doniesień mediów, Mostowiakowie muszą spodziewać się nowego domownika, a właściwie nawet dwóch!

Zobacz także: Dramat w "M jak miłość"! Możliwe, że Małgosia już nigdy nie wróci do serialu

"M jak miłość": Nowi domownicy u Mostowiaków

Okazuje się, że podczas sylwestrowej zabawy, Robert (Krzysztof Tyniec), postanowi oświadczyć się Kisielowej (Małgorzata Różniatowska). Nie jest to oczywiście pierwszy raz, gdy mężczyzna postanowi prosić o rękę swoją ukochaną. Niestety dwa razy musiał już usłyszeć "nie".

Teraz podobno będzie inaczej. Kisielowa niedawno została sołtysową w Grabinie i teraz będzie mogła skupić się na sferze uczuciowej. Postanowi przyjąć oświadczyny Roberta. Wpływ na to będzie miała również jej przyjaciółka, Barbara (Teresa Lipowska). To właśnie ona namówi panią sołtys na przyjęcie oświadczyn. 

Jak się okazuje, w związku z zaręczynami zmiany czekają również Mostowiaków! Według doniesień portalu Se.pl, Robert i Kisielowa zamierzają przenieść się do ich domu. Z pewnością pod tym dachem wiele będzie się działo.

Zobacz także: Śmierć Hanki Mostowiak była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska ma żal do aktorki! 

"M jak miłość" jest na antenie TVP 2 od 19 lat! Niedawno powrócił też inny kultowy program "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów