"M jak miłość" zawieszone przez koronawirusa?! Mamy komentarz produkcji!

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha roześmiane siedzą na kanapie
Fotografia: VIPHOTO/East News

"M jak miłość", mimo upływu lat, nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani produkcji boją się jednak, że zostanie przerwana przez koronawirusa. Co na to producenci?

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Nic więc dziwnego, że fani produkcji uwielbiają oglądać jej nowe odcinki. Teraz jednak zdjęcia na planie wielu seriali zostały zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa. Czy prace na planie "M jak miłość" także zostały przerwane i już niedługo będziemy musieli pożegnać się z nowymi odcinkami serialu? Zobaczcie, co na ten temat mówią sami producenci "M jak miłość"

Zobacz także: Koronawirus uderza w polską telewizję! Te programy znikają z anteny

"M jak miłość" zawieszone przez koronawirusa? Jest komentarz produkcji

Wiele seriali TVP musiało wstrzymać prace na planach w związku z epidemią. Fani "M jak miłość" obawiają się, czy ich ulubiony serial także zostanie zatrzymany.

Okazuje się, że na razie nie mają powodów do niepokoju. 

Wszystkie odcinki "M jak miłość", które składają się na emitowany obecnie sezon i których premiera zaplanowana jest przed nastaniem wakacyjnej przerwy, są już nakręcone - powiedziała Karolina Baranowska, która odpowiada za PR serialu, w rozmowie ze "Światem seriali".

Fani "M jak miłość" nadal będą mogli zatem cieszyć się nowymi odcinkami serialu w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20:55.

Zobacz także: Wpadka w "Jaka to melodia?"! Pomylono tytuły piosenek

Uwielbiasz oglądać serial "M jak miłość"? Uznajesz się za wiernego fana tej produkcji? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów