Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Magda walczy o życie, a Anka decyduje się na szokujące wyznanie

Weronika Rosati jako Anka i Krystian Wieczorek jako Andrzej w kadrze z serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

W "M jak miłość" coraz więcej dramatycznych chwil. Dopiero co na dobre zniknęła Małgosia. Teraz Anka znów spróbuje namieszać w związku Magdy i Andrzeja?

"M jak miłość" z odcinka na odcinek budzi ogromne emocje. Serial jest na ekranach polskich telewizorów od 2000 roku, a wciąż cieszy się ogromną popularnością. Z pewnością może się do tego przyczynić wciągająca fabuła. Niedawno pisaliśmy o tym, że w jednym z odcinków Barbara dowie się o zniknięciu Małgosi. Teraz ciężkie chwile czekają Budzyńskiego, który będzie musiał walczyć o życie swojej ukochanej. W całej tej sytuacji mocno zamiesza Anka.

Zobacz także: Dramat w "M jak miłość"! Możliwe, że Małgosia już nigdy nie wróci do serialu    

"M jak miłość": szokujące wyznanie Anki

W jednym z nadchodzących odcinków dojdzie do dramatycznej sytuacji. Magda (Anna Mucha) pomyli leki. Chora na serce kobieta, zamiast wziąć swoje tabletki, przez przypadek połknie narkotyki. Przez to w ciężkim stanie trafi do szpitala. Jej najbliżsi przeżyją dramatyczne chwile. Przy jej łóżku będzie czuwał ukochany Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) oraz przyjaciele.

W szpitalu pojawi się również Anka (Weronika Rosati), która jeszcze kilka tygodnie temu robiła wszystko, żeby Andrzej rozstał się z Magdą. Obie panie wyjaśniły sobie wszystko. Teraz jednak Anka, podczas rozmowy z Kingą (Katarzyna Cichopek), powie coś niezwykle zaskakującego, co wprawi najlepszą przyjaciółkę Magdy w zakłopotanie.

Nigdy nie widziałam, żeby facet tak kochał kobietę. I zobacz, jak to w życiu dziwnie się plecie... Magda leży tam nieprzytomna, a ja jej, mimo wszystko, zazdroszczę - ma powiedzieć Anka. 

Jak myślicie? Czy Anka wykorzysta tę przykrą sytuacje do odbicia Magdzie Andrzeja? 

Zobacz także: Natalka z "M jak miłość" pozuje nago w artystycznej sesji

Aktorzy "M jak miłość" bardzo się zmienili podczas trwania serialu! A pamiętacie, jak niektóre gwiazdy wyglądały jeszcze 10 lat temu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów