Śmierć w "M jak miłość"! Rodzina Mostowiaków pogrąży się w żałobie

"M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska jako Maria i Rafał Mroczek jako Paweł w scenie z serialu TVP
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Widzów "M jak miłość" w najbliższych odcinków czeka smutna niespodzianka. Scenarzyści postanowili uśmiercić jednego z bohaterów. Marysia pogrąży się w żałobie.

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu "M jak miłość". Na ekrany powrócili nasi ulubieni bohaterowie. Okazuje się, że w najbliższych odcinkach będziemy musieli się niestety z jednym z nich pożegnać. Kolejny bohater zostanie uśmiercony przez scenarzystów, a rodzina Mostowiaków znów pogrąży się w żałobie. Te smutne chwile coraz częściej zdarzają się w serialu, który od ponad 18-stu lat jest jedną z najchętniej oglądanych przez Polaków produkcji.

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" miał stalkera! Bał się o swoje życie

"M jak miłość": umrze Kamil Starski

Okazuje się, że widzowie już niedługo pożegnają się z Kamilem Starskim (Radosław Krzyżowski). O jego śmierci pierwsza dowie się Maria (Małgorzata Pieńkowska).

Pożegnanie ze Starskim to nie wszystko. Marysia będzie musiała zmierzyć się z jeszcze jedną rzeczą - odnalezieniem jego syna. Wszystko dlatego, że z testamentu będzie wynikało, iż to właśnie chłopak odziedziczył cały majątek po ojcu. 

O tym, jak bohaterowie poradzą sobie w tej trudnej sytuacji, przekonamy się już niedługo. Na szczęście Marysia może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

"M jak miłość" można oglądać na antenie TVP2 w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55.

Zobacz także: Już jest jesienna ramówka TVP! Te seriale i programy od września zobaczymy na antenie

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów