Ta wpadka w "M jak miłość" przebija wszystkie inne! W serialu zagra aktor, który wcielał się już w inną postać

Katarzyna Leszczyńska 11.07.2018
M jak miłość
Fotografia: East News

Uwielbiamy "M jak miłość" i doskonale pamiętamy wątki, które miały miejsce w serialu, a także aktorów, którzy w nim wystąpili. Dlatego coś nam się nie zgadza...

"M jak miłość" to serial, który od lat gości na ekranach w polskich domach. Przy takim stażu trudno się dziwić, że producenci nie pamiętają o niektórych wątkach, co może doprowadzić do naprawdę zabawnych wpadek. Właśnie taka ma miejsce teraz. Po wakacjach do serialu dołączy aktor, który już kiedyś zagrał w produkcji… inną postać.

Zobacz także: Do obsady "Przyjaciółek" dołączyła znana aktorka. To gwiazda "M jak miłość"!

W Grabinie pojawi się nowy policjant, Robert. Przystojnego funkcjonariusza zagra Filip Gurłacz. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że młody aktor trzy lata temu zagrał już w produkcji zupełnie inną postać. Wówczas wcielił się w Arka, kolegę ze studiów Uli Mostowiak. Wtedy bardzo namieszał w życiu serialowej bohaterki. Jak będzie tym razem?

Filip Gurłacz dołącza do obsady "M jak miłość"

O dołączeniu młodego aktora do obsady poinformował dział PR "M jak miłość". Również sam Gurłacz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu. Ciekawi jesteśmy, skąd taki krok produkcji. Czyżby zapomnieli, że aktor już kiedyś wystąpił w ich serialu? Nam się to wydaje raczej niemożliwe. A jak sobie poradzi? Przekonamy się już po wakacjach.

Zobacz także: Nowa postać w "M jak miłość". Czy zastąpi Tomka u boku Joasi?

Ile zarabiają aktorzy za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu?

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów