„M jak miłość”: Czy Olek zostanie ojcem córki Agnieszki?

Hanna Skowron 10.05.2019
Agnieszka i Olek
Fotografia: Instagram/@mjakmilosc.official

W 1445 odcinku serialu „M jak miłość” romans Agnieszki i Olka wejdzie na wyższy poziom. Co się wydarzy między parą?

Romans Agnieszki (Magdalena Walach) i Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" rozwija się coraz bardziej. Niestety Olek uznał, że zaufanie kobiety zdobędzie przez jej dziecko. Mimo że wcześniej nie interesował się losami dziewczynki, teraz będzie chciał zostać jej ojcem. Zdesperowana Agnieszka decyduje się wciągnąć w swoje miłosne historie córkę Helenkę (Ola Trojanowska). Co z adoptowanym synem Olka?

Zobacz także: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali?! Oboje skomentowali doniesienia

Agnieszka nie cieszy się pochlebnymi opiniami wśród widzów serialu „M jak miłość, co zauważalne jest, chociażby w komentarzach zamieszkanych na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Teraz fani serialu mają kolejny powód, aby nie pałać sympatią do bohaterki.

Agnieszka jakiś czas temu zaczęła zadawać się z dużo młodszym od niej Olkiem, bratem jej byłego kochanka Marcina (Mikołaj Roznerski) i bratankiem zmarłego Tomka. Teraz w swe miłosne perypetie wciągnąć chce dziecko – Helenkę.

„M jak miłość”– co wydarzy się w 1445. odcinku?

W 1445. odcinku „M jak miłość” Agnieszka dojdzie do wniosku, że musi się rozstać z Chodakowskim. Olek nie odpuszcza i nie przyjmuje tego do wiadomości. W walentynki mężczyzna wkrada się bez zapowiedzi do mieszkania Olszewskiej i zostawia jej bukiet róż i złotą bransoletkę. Nie zapomina też o małej Helence, dla której kupił pluszowego misia.

Czy Olek zechce zostać ojcem Helenki? Ciężko w to uwierzyć skoro nie pamięta o własnym synu.

 "M jak miłość" na antenie TVP2 jest od 19 lat! Niedawno powrócił też kultowy program stacji. Pamiętacie, kto zaczynał karierę w "Szansie na sukces"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów