„M jak miłość”: Artur na wolności. Marcin zaopatrzył się w broń, zabije Skalskiego?

Hanna Skowron 14.05.2019
Iza i Marcin w "M jak miłość
Fotografia: Instagram/@mjakmilosc.official

1451 odcinek serialu „M jak miłość” będzie ostatnim odcinkiem przed wakacjami. Nie zabraknie jednak emocji. Artur Skalski ucieknie policji!

Artur (Tomasz Ciachorowski) w ostatnim odcinku „M jak miłość” wyjdzie na wolność. Skalski podstępem ucieknie policji podczas pogrzebu swojego wuja. Czy Izie grozi niebezpieczeństwo? W jej obronie stanie Marcin (Mikołaj Roznerski), który postanowi załatwić sobie broń. Czy zabije Skalskiego? Koniec sezonu „M jak miłość” będzie trzymał widzów w napięciu!

Zobacz także: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali?! Oboje skomentowali doniesienia

„M jak miłość” odc. 1451 – co się wydarzy?

W 1451 odcinku "M jak miłość" odbędzie się pogrzeb Skalskiego (Roch Siemanowski). Artur wykorzysta tę sytuację, aby wykrawać się z rąk policji.

Skalski jakiś czas temu za swoje przekręty podatkowe trafił do więzienia, a po odegraniu sceny samobójczej odesłany został do szpitala psychiatrycznego. Bohater zaskoczy widzów jeszcze w ostatnim odcinku przed wakacjami. Podczas pogrzebu wuja, Skalski wywoła na cmentarzu poruszenie. Mężczyzna, udając omdlenie, zrobi wokół siebie chaos, a następnie wykorzysta sytuację, aby uciec na wolność.

O zaistniałej sytuacji chwilę później dowiaduje się Chodakowski. Marcin dostaje telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatowski), który ostrzega kolegę, że rywal znów stanowi zagrożenie.

Zdenerwowana Iza godzi się na propozycję Chodakowskiego, który jak najszybciej chce wyjechać z miasta. Iza w środku nocy budzi dzieci i zaczyna pakować najpotrzebniejsze rzeczy.

Marcin po wcześniejszych doświadczeniach z Arturem wie, że ten gotów jest na wszystko. W celu bezpieczeństwa Chodakowski próbuje załatwić sobie broń. Opiekuńczy Marcin zrobi wszystko, aby ochronić Izę, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Anna Wierzchoń) przed szaleńcem. 

"M jak miłość" odcinek 1451 obejrzeń można już we wtorek, 4.06.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Zobacz także: Duże zmiany w "M jak miłość! W domu Mostowiaków pojawi się nowy mieszkaniec

"M jak miłość" jest na antenie TVP 2 od 19 lat! Niedawno powrócił też inny kultowy program "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów