Narkotyki w "M jak miłość"! Budzyński wpadnie w furię i zaatakuje Łukasza!

Anna Mucha jako Magda z bukietem róż i Krystian Wieczorek jako Andrzej w kadrze z serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Andrzej w końcu dowie się, skąd wzięły się narkotyki, które wzięła Magda! Przez to właśnie dojdzie do scysji między nim a Martą. Kto postawi na swoim?

Niedawno w "M jak miłość" pojawiły się narkotyki, które sprawiły, że Magda mogła umrzeć. Marszałek pomyliła nielegalne substancje ze swoimi lekami na serce. Przez to musiała walczyć o życie w szpitalu. Choć jej stan jest już stabilny, jej ukochany Andrzej Budzyński robi wszystko, żeby dowiedzieć się, skąd w jego domu wzięły się narkotyki. Okazuje się, że diler znajduje się pod jego nosem. Budzyński w końcu odkryje prawdę i wpadnie w szał, przez co pokłóci się z Martą.

Zobacz także: Dramat w "M jak miłość". Córka Marysi i Artura zostanie porwana przez pedofila!

"M jak miłość": Budzyński wpadnie w szał i zaatakuje Łukasza

Okazuje się, że narkotyki w mieszkaniu Budzyńskiego schował... Łukasz. Syn Marty Mostowiak zamieszkiwał u byłego męża swojej matki. To właśnie dlatego ukrył u niego narkotyki. Okazuje się, że o wszystkim wiedziała Marta, która zabroniła synowi przyznania się do winy.

Ostatecznie jednak w rozmowie z Budzyńskim Marta wygada się, że to Łukasz jest dilerem narkotyków. Andrzej będzie w szoku, ponieważ nie spodziewał się, że jego pasierb i była żona mogli być w takiej zmowie. Bohater znajdzie dowody na winę chłopaka. Tym samym zagrozi Marcie, że wyda go policji. Ta jednak wykrzyczy, że nigdy mu na to nie pozwoli. Jak zakończy się cała ta sytuacja? Przekonamy się już niedługo!

1446 odcinek "M jak miłość" na antenie TVP2 wyemitowany zostanie 20.05.2019 roku o godzinie 20.55.

Zobacz także: Śmierć Hanki Mostowiak była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska ma żal do aktorki!

Dlaczego aktorzy decydują się na występ w serialach? Oczywiście dzięki wysokim zarobkom. Zobaczcie, ile potrafią zgarnąć za jeden dzień zdjęciowy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów