Nowa postać w "M jak miłość". Mocno namiesza w życiu jednej z bohaterek

Anna Respondek 29.05.2018
Obsada "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/mjakmilosc.official

Tego ekranowego połączenia nie spodziewał się nikt! 

"M jak miłość" to wciąż i nieprzerwanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Właśnie dlatego tak wiele osób obchodzą losy głównych bohaterów, z którymi zdążyli się już zżyć. 

Zobacz także: Natalka z "M jak miłość" pokazała się nago w odważnej artystycznej sesji

Teraz okazuje się, że w serialu pojawi się nowa postać, która mocno namiesza w życiu jeden z bohaterek. Jak donosi "Świat Seriali" Joasia, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan, już dłużej nie będzie sama. Od śmierci Tomka minął już rok i choć bohaterka wciąż nie może poradzić sobie z jego stratą, w jej życiu zagości nowy mężczyzna. 

Największym zaskoczeniem jest jednak to, kto odegra nowego amanta. Okazuje się, że w roli przystojnego pianisty zobaczymy Rafała Szatana, czyli męża Barbary Kurdej-Szatan. Karolina Baranowska, która zajmuje się PR "M jak miłość", postanowiła wytłumaczyć, skąd taka decyzja i ucięła plotki na temat tego, że Kurdej-Szatan załatwiła mężowi pracę. 

Zatrudnienie Rafała Szatana w naszym serialu to pomysł produkcji. Do roli pianisty szukaliśmy autentycznego muzyka. Ostatecznie wybór padł na Rafała Szatana. Tym bardziej że uznaliśmy, że będzie to ciekawe dla widzów. Liczymy, że chemia łącząca małżonków przeniesie się na mały ekran - powiedziała dla "Świata Seriali".

Myślicie, że zaiskrzy między nimi na ekranie? ;)

Zobacz także: Którą bohaterkę "Przyjaciółek" przypominasz? Rozwiąż quiz!

Zobacz także najciekawsze seriale kostiumowe ostatnich lat:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów