„M jak miłość” zapowiada się mocny finał! Skandal przed ślubem Uli i Bartka!

Hanna Skowron 31.05.2019
Ula i Bartek
Fotografia: Instagram/@mjakmilosc.official

Finałowe odcinki serialu „M jak miłość” zaskoczą widzów. Co wydarzy się Grabinie?

W 1450 i 1451 odcinku serialu „M jak miłość” rodzina Mostowiaków przygotowywać się będzie do ślubu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i specjalnie na tę okazję przyleci z Australii.

Zobacz także: "M jak Miłość”: Koniec duetu Roznerski – Kalska? Chodakowski zauroczy się w urzędniczce!

„M jak miłość” – co wydarzy się w finałowym odcinku?

Ostatnie odcinki przed wakacjami trzymać będą w napięciu. Przygotowania do ślubu Uli i Bartka będą szły pełną parą. Specjalnie na ceremonię do Grabiny przyjadą Natalia oraz Mateusz. Chłopak odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i wda się w bójkę z Banachem (January Brunov), który będzie chciał zaatakować swoją żonę. Mostowiak pójdzie na ślub Uli z podbitym okiem.

Mateusz zaskoczy też swoich bliskich i poinformuje, że wbrew woli Marka chce pozostać w Grabinie. O pomoc prosi swoją Barbarę (Teresa Lipowska). Nastolatek zwierza się babci ze swoich życiowych decyzji.

Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz... I że możemy na ciebie liczyć... Jak tylko skończę osiemnaście lat... żenię się z Lilką – usłyszy. – Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja.

Pod koniec odcinka wszyscy goście zbiorą się na ślubie Uli i Bartka. Mateusz nie omieszka się wywołać skandalu. Zebrani od razu zauważą jego pobitą twarz.

„M jak miłość”: ostatnie odcinki przed wakacjami obejrzeć można już 3 i 4 czerwca na TVP2.

Zobacz także: „M jak miłość”: Artur na wolności. Marcin zaopatrzył się w broń, zabije Skalskiego?

"M jak miłość" jest na antenie TVP 2 od 19 lat! Niedawno powrócił też inny kultowy program "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów