Jak dziś wygląda pierwszy Łukasz z "M jak miłość"? Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka

Franek Przybylski jako Łukasz na planie serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: TRICOLORS/East News

Jak dziś wygląda pierwszy Łukasz z "M jak miłość"? Franciszek Przybylski ma już 27 lat i wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

"M jak miłość" na antenie TVP2 jest nieprzerwanie od dwudziestu lat. To w 2000 roku na ekranie pojawiły się pierwsze odcinki popularnego serialu. Od tamtej pory przez produkcję przewinęło się wiele gwiazd. W jedną z postaci, które są w serialu od początku, wcieliło się nawet trzech aktorów! Jest to oczywiście Łukasz, syn Marty, którego w latach 2000-2006 grał Franciszek Przybylski. Zobaczcie, jak on zmienił się od tego czasu!

Zobacz także: Tego możecie nie wiedzieć o "M jak miłość"! 10 ciekawostek o najpopularniejszym serialu w Polsce

"M jak miłość": jak dziś wygląda pierwszy Łukasz? Ma już 27 lat!

Łukasz Wojciechowski, syn Marty, to jedna z tych postaci, która przeszła w serialu ogromną metamorfozę. Dawniej grzeczny chłopiec, później miał wiele problemów - nawet z prawem. Z resztą nie tylko pod względem charakteru jego postać ewaluowała. Łukasza od początku serialu grało bowiem aż trzech aktorów! 

Pierwszym i najbardziej pamiętnym Łukaszem był oczywiście ten z początków serialu. Zagrał go Franciszek Przybylski. Gdy zdecydował się na odejście z serialu, w 2006 roku zastąpił go Adrian Żuchewicz. Od 2019 roku w tę rolę wciela się natomiast Jakub Józefowicz, syn Janusza Józefowicza z pierwszego małżeństwa. 

Skupmy się jednak na pierwszym Łukaszu. Franciszek Przybylski ma dziś już bowiem 27 lat i przeszedł ogromną metamorfozę! Wyrósł na prawdziwego przystojniaka i nadal łączy swoją przyszłość z kinem, ale w nieco innym wydaniu niż aktorskie.

Franciszek Przybylski jest studentem łódzkiej "Filmówki" i na co dzień pracuje jako operator oraz reżyser. Jeszcze jakiś czas temu sam sporadycznie pojawiał się na ekranie. Mogliśmy go zobaczyć w takich filmach jak: "#wszystkogra" oraz "Galerianki". 

Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Franciszek Przybylski! W niczym nie przypomina pierwszego Łukasza z "M jak miłość".

Zobacz także: W latach 90. był idolem nastolatek, a potem zniknął z mediów. Jak dziś wygląda Gabriel Fleszar?

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów