Finał "M jak miłość" już dziś! Takiego zakończenia widzowie się nie spodziewali

Teresa Lipowska podczas jubileuszu "M jak miłość"
Fotografia: Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Finałowy odcinek "M jak miłość" już dziś wieczorem! Okazuje się, że będzie on pełen zwrotów akcji. Takiego zakończenia widzowie się nie spodziewali.

Kolejny sezon "M jak miłość" dobiega końca. I choć serial na antenie TVP2 jest już od 20 lat, wciąż wzbudza ogromne emocje wśród widzów. Świadczyć o tym będzie właśnie finałowy odcinek tego sezonu, który zostanie wyemitowany już we wtorek, 26 maja, o godzinie 20:55. Okazuje się, że historie w nim przedstawione zmrożą nam krew w żyłach, zwłaszcza wątek uwielbianej przez wszystkich Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska), która znajdzie się w niebezpieczeństwie.

Zobacz także: Tego możecie nie wiedzieć o "M jak miłość"! 10 ciekawostek o najpopularniejszym serialu w Polsce

"M jak miłość": finał już dziś! Barbara Mostowiak w niebezpieczeństwie [uwaga spoiler]

Wszystkie odcinki "M jak miłość" zostały nagrane zanim nadeszła pandemia, dlatego też możemy cieszyć się nowymi epizodami do końca sezonu, który właśnie ma miejsce!

Twórcy serialu na sam koniec przewidzieli dla nas bardzo emocjonujący odcinek. Skupi się on przede wszystkim na rozprawie sądowej Olka, na której obecna będzie cała rodzina Chodakowskich. Lekarz w ostatniej chwili zmieni zeznania i przyzna się do zabójstwa, ale o tym, jaki wyrok zapadnie, przekonamy się dopiero po wakacjach.

W 1522. odcinku "M jak miłość" wydarzy się jednak znacznie więcej! Okazuje się bowiem, że Barbara Mostowiak znajdzie się w niebezpieczeństwie. Główna bohaterka serialu odkryje bowiem, że opiekunka Ola znęca się nad jej przyjacielem, Józefem, podtruwając go. Kobieta chce doprowadzić do śmierci seniora i przejąć jego majątek. 

Dojdzie do konfrontacji Basi z okrutną opiekunką. Ola zacznie snuć intrygę przeciwko seniorce rodu Mostowiaków. Tym samym skontaktuje się z tajemniczą postacią, informując, że chce się pozbyć starszej pani. Kim jednak będzie ten tajemniczy bohater, z którym rozmawia Ola? O tym przekonamy się również dopiero po wakacjach.

Ten sezon "M jak miłość" kończy się zdecydowanie wcześniej, niż dotychczas, ze względu na to, że jeszcze przed pandemią na czerwiec i lipiec planowane były rozgrywki Euro 2020, które miały zastąpić serial na antenie TVP. Bez wątpienia jednak emocje, których dostarczy nam finałowy odcinek, będą nas trzymać przez całe wakacje.

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do depresji!

Uwielbiasz oglądać serial "M jak miłość"? Uznajesz się za wiernego fana tej produkcji? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia! 

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów