Dramat w "M jak miłość". Córka Marysi i Artura zostanie porwana przez pedofila!

Artur i Marysia w kadrze z serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/mjakmilosc.official

W "M jak miłość" trudne chwile czekają Marysię i Artura. Ich córka Basia zostanie porwana przez pedofila! Mężczyzna zacznie grozić też Arturowi.

Ostatnio w "M jak miłość" dzieje się wiele dramatycznych chwil. Barbara dowiedziała się, że Małgosia wyszła ze szpitala i nie zostawiła po sobie znaku życia. Magda wciąż walczy o życie w szpitalu, a przy niej czuwają zrozpaczeni przyjaciele i chory na raka Kamil. Teraz ciemne chmury zawisną nad Marysią i Arturem. W 1442. odcinku "M jak miłość" wydarzy się coś, przez co wszyscy widzowie wstrzymają oddech. Będziemy świadkami wielkiego dramatu bohaterów.

Zobacz także: Dramat w "M jak miłość"! Możliwe, że Małgosia już nigdy nie wróci do serialu

"M jak miłość": Basia zostanie porwana przez pedofila

Jak donosi portal Superseriale.se.pl, w 1442. odcinku "M jak miłość" Marysia z Arturem przeżyją prawdziwy dramat. Porwana zostanie ich córka... Basia. W dodatku okaże się, że porwał ją pedofil!

Basia zostanie ofiarą internetowych znajomości. Zwabiona przez Dariusza pojedzie w wyznaczone miejsce, do jego domu. Za chwilę przyjdzie do niego jednak Kisielowa, która zaproponuje mu, żeby razem pojechali do pracy. Przypomnijmy, że Kisielowa została niedawno panią Sołtys w Grabinie. Dariusz uda się do pracy z kobietą i zamknie Basię w domu.

Marysia i Artur dowiedzą się, że ich córka tego dnia nie poszła do szkoły. Zaniepokojeni rozpoczną poszukiwania dziewczynki i zgłoszą sprawę na policję. Do akcji włączy się też ciotka policjanta Rafała, która opowie, że jego matka popełniła samobójstwo, bo dowiedziała się, że jej mąż jest pedofilem. Właśnie wtedy na jaw wyjdzie sekret Dariusza.

Policja pojawi się pod jego domem wraz z przerażonymi rodzicami Basi. Artur nie wytrzyma i pobiegnie w kierunku stojącego przy samochodzie Dariusza. Ten natychmiast wyciągnie pistolet i przyłoży Rogowskiemu do głowy. Artur jednak nie da się sprowokować i odbierze mu broń. Rafał natomiast będzie zmuszony zaaresztować własnego ojca. 

1442. odcinek "M jak miłość" w telewizji zostanie wyemitowany po długim weekendzie majowym.

Zobacz także: Duże zmiany w "M jak miłość"! W domu Mostowiaków pojawi się nowy mieszkaniec

"M jak miłość" na antenie TVP2 jest od 19 lat! Niedawno powrócił też kultowy program stacji. Pamiętacie, kto zaczynał karierę w "Szansie na sukces"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów