Wielki powrót do "M jak miłość"! Ta postać namiesza w życiu Joasi

Sławek Uniatowski i Basia Kurdej-Szatan na planie serialu "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

"M jak miłość" już 2 września wraca z nowymi odcinkami. Okazuje się, że zobaczymy w nich doskonale nam już znanego bohatera, który namiesza w życiu... Joasi!

Nowy sezon "M jak miłość" już we wrześniu wraca na antenę TVP2. W dalszym ciągu historii będziemy świadkami przygotowań do ślubu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), a także walki o serce Magdy (Anna Mucha) przez Kamila (Marcin Bosak). Okazuje się jednak, że to nie koniec emocji, które przygotowali dla nas producenci! Po wakacjach na ekranie pojawi się doskonale nam już znany bohater, Michał (Paweł Deląg), który na jakiś czas zniknął z ekranu.

Zobacz także: Marcin Mroczek pokazał żonę. To kopia Katarzyny Cichopek! Internauci są zaskoczeni

"M jak miłość": Paweł Deląg wraca do serialu

Michał bardzo namieszał w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Mężczyzna wtargnął do jej domu i próbował pocałować ją pod prysznicem. Między nimi doszło do awantury, po której pisarz ostatecznie postanowił zniknąć na jakiś czas i wyprowadził się z Polski.

Joasia zaczęła układać sobie życie na nowo. Zakochała się w Leszku (Sławomir Uniatowski). Okazuje się jednak, że ich sielanka nie potrwa długo, ponieważ na ekrany wraca Michał!

"Super Express" informuje, że Paweł Deląg wrócił na plan "M jak miłość". Odcinki z jego udziałem widzowie będą mogli zobaczyć późną jesienią na antenie TVP2.

Pierwszy odcinek nowego sezonu "M jak miłość" zostanie wyemitowany 2 września. Czekacie na powrót serialu?

Zobacz także: Adriana Kalska pochwaliła się tym, co robi z Mikołajem Roznerskim o 5 rano!

Niedawno na antenę TVP powróciła "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał karierę w tym kultowym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów