"M jak miłość": Młynarczyk znów pojawi się w serialu! Z tej okazji szykuje się niespodzianka

Katarzyna Leszczyńska 13.04.2018
Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk w "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Andrzej Młynarczyk zniknął z "M jak miłość" po śmierci jego bohatera Tomka. Fani serialu chcieliby, żeby powrócił na ekrany. Ich marzenie może się spełnić.

Od kilku dni mówi się, że Andrzej Młynarczyk powróci do gry w "M jak miłość". Wszystko za sprawą postu na Instagramie serialu, na którym mogliśmy zobaczyć uśmiechniętego aktora u boku Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli serialowej Marysi. Przypomnijmy, że Tomek, w którego postać wciela się Młynarczyk, zmarł w szpitalu. Według doniesień mediów, jego powrót jest jednak możliwy, ponieważ nikt nie był świadkiem jego śmierci.

Zobacz także: Poniedziałek przyznał, że źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Fani dopytują dlaczego. Odpowiada

Według informacji zdobytych przez Party.pl już po wakacjach będziemy mogli zobaczyć Młynarczyka ponownie na ekranie! Tomek pojawi się we wspomnieniach jego żony Asi, w której postać wciela się Basia Kurdej-Szatan. Z pewnością będą to bardzo wzruszające sceny. Co ciekawe jednak, będzie to miało miejsce podczas piosenki, którą wykona sama aktorka, a która została napisana specjalnie dla niej i "M jak miłość".

Basia Kurdej-Szatan zaśpiewa w "M jak miłość"

Asia Chodakowska w jednym z odcinków zaśpiewa nostalgiczną piosenkę z myślą o mężu. To właśnie podczas niej pojawią się wspomnienia o Tomku. Jak donosi Party.pl, będzie to niezwykły utwór, który zostanie skomponowany przez Roberta Jansona specjalnie dla Basi Kurdej-Szatan. Kompozytor znany jest przede wszystkim jako lider grupy muzycznej Varius Manx. Skomponował m.in. ogromny hit zespołu pt. "Orła cień". Jeżeli piosenka śpiewana przez Asię będzie w podobnym klimacie, z pewnością będzie to niezwykle emocjonująca scena.

Zobacz także: Czy Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Pieńkowska powiedziała, co sądzi o powrocie koleżanki

Jak na razie nie ma informacji o tym, żeby Andrzej Młynarczyk na dłużej powrócił do "M jak miłość". Wraz z fanami serialu wciąż mamy jednak nadzieję, że za jakiś czas pojawi się na planie produkcji.

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów