Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"?! Komentarz aktorki nie zostawia wątpliwości

Katarzyna Leszczyńska 19.03.2018
Teresa Lipowska
Fotografia: EAST NEWS

Teresa Lipowska gra w "M jak miłość" najbardziej lubianą przez widzów postać, Barbarę Mostowiak. Media doniosły o złym stanie aktorki. Czy odejdzie z serialu?

M jak miłość” od lat pozostaje najchętniej oglądanym przez Polaków serialem. Pierwszy odcinek został wyemitowany w listopadzie 2000 roku. W ciągu 18 lat widzowie pokochali rodzinę Mostowiaków i zżyli się zwłaszcza z tymi bohaterami, którzy od początku są obecnie na ekranie. Wśród nich jest oczywiście uwielbiana przez wszystkich Teresa Lipowska, która wciela się w rolę Barbary Mostowiak, seniorki rodu.

Zobacz także: Poniedziałek przyznał, że źle wspomina pracę na planie „M jak miłość”. Szczere wyznanie aktora

Fani „M jak miłość” ostatnio zamarli. W krótkim okresie pożegnali wielu swoich ulubionych bohaterów. Wśród nich była postać uwielbianego przez wszystkich Tomka, którego śmierć zaskoczyła wszystkich. Widzowie musieli też pożegnać się z kochanym przez wszystkich Lucjanem, po śmierci Witolda Pyrkosza. Ostatnio doszły nas plotki, że z serialem zamierza rozstać się Teresa Lipowska.

Teraz Lipowska odejdzie z „M jak miłość”?

Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje, że 80-letnia aktorka ma problemy zdrowotne, przez co musi zrezygnować z pracy na planie serialu. Okazało się, że plotki o pogarszającym się stanie zdrowia denerwują przede wszystkim Teresę Lipowską, która postanowiła odnieść się do nich w rozmowie z „Super Expressem”.

To bzdury z tymi moimi chorobami. Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy,  że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe – skomentowała Lipowska.

To nie pierwsza aktorka znana z „M jak miłość”, wokół której krążą bolesne plotki. Niedawno media informowały o tym, że Dominika Ostałowska, która obecnie ma przerwę w pracy na planie, jest na utrzymaniu swojego syna. Wówczas chłopak skomentował całą sytuację. Teraz oberwało się Teresie Lipowskiej, która ku uciesze fanów cieszy się dobrym zdrowiem. Czy zamierza kontynuować pracę na planie serialu?

Pracuję, właśnie wracam z jednego nagrania, wczoraj miałam inne, a jutro następne. Normalnie pracuję w serialu. Mam teraz zaplanowanych kolejne 13 dni zdjęciowych, więc cały czas gram. Gdybym miała chore serce, to bym leżała – dodała aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

Fani „M jak miłość” mogą zatem odetchnąć z ulgą. Na całe szczęście, nadal będziemy mogli cieszyć się widokiem pani Barbary w najpopularniejszym polskim serialu.

Zobacz także: Sydor wyeliminowała Ostałowską z „M jak miłość” przez konflikt o mężczyznę? Spekulacje fanów komentuje Arciuch. Ostro

Teresa Lipowska w "M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS
Teresa Lipowska w "M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS
Zagłosuj

Oglądacie "M jak miłość"?

Liczba głosów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów
Attribute Type Value
0 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Showmax-wycofuje-sie-z-Polski.-Co-jest-powodem-12879?=push'
1 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Kobiety-mafii-2-.-Patryk-Vega-zaprezentowal-zwiastun-swojego-nowego-filmu-12905?=push'
2 string '/Kultura/Muzyka/Opener-2019-Znamy-kolejnych-artystow-12819?=push'
3 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Film-na-wieczor-dobry-film-na-wieczor-fajny-film-na-wieczor-TOP-50-11439'
4 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Kevin-Hart-zrezygnowal-z-prowadzenia-Oscarow-2019.-Padly-mocne-oskarzenia-12798'
5 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Polskie-komedie-TOP-40-Najsmieszniejsze-komedie-polskie-wszech-czasow-10832'
6 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Filmy-romantyczne-najlepsze-filmy-o-milosci-TOP-50-romansow-10978'
7 string '/Kultura/Muzyka/Baby-its-cold-outside-swiateczny-przeboj-zakazany-w-radiu-12764?=push'
8 string '/Kultura/Filmy-i-seriale/Aktorzy-ktorzy-najlepiej-zarabiaja-na-grze-w-serialach'
9 string '/Kultura/Muzyka/Opener-2019-Znamy-kolejnych-artystow-12819'