Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"?! Komentarz aktorki nie zostawia wątpliwości

Katarzyna Leszczyńska 19.03.2018
Teresa Lipowska
Fotografia: EAST NEWS

Teresa Lipowska gra w "M jak miłość" najbardziej lubianą przez widzów postać, Barbarę Mostowiak. Media doniosły o złym stanie aktorki. Czy odejdzie z serialu?

M jak miłość” od lat pozostaje najchętniej oglądanym przez Polaków serialem. Pierwszy odcinek został wyemitowany w listopadzie 2000 roku. W ciągu 18 lat widzowie pokochali rodzinę Mostowiaków i zżyli się zwłaszcza z tymi bohaterami, którzy od początku są obecnie na ekranie. Wśród nich jest oczywiście uwielbiana przez wszystkich Teresa Lipowska, która wciela się w rolę Barbary Mostowiak, seniorki rodu.

Zobacz także: Poniedziałek przyznał, że źle wspomina pracę na planie „M jak miłość”. Szczere wyznanie aktora

Fani „M jak miłość” ostatnio zamarli. W krótkim okresie pożegnali wielu swoich ulubionych bohaterów. Wśród nich była postać uwielbianego przez wszystkich Tomka, którego śmierć zaskoczyła wszystkich. Widzowie musieli też pożegnać się z kochanym przez wszystkich Lucjanem, po śmierci Witolda Pyrkosza. Ostatnio doszły nas plotki, że z serialem zamierza rozstać się Teresa Lipowska.

Teraz Lipowska odejdzie z „M jak miłość”?

Niedawno w mediach pojawiły się spekulacje, że 80-letnia aktorka ma problemy zdrowotne, przez co musi zrezygnować z pracy na planie serialu. Okazało się, że plotki o pogarszającym się stanie zdrowia denerwują przede wszystkim Teresę Lipowską, która postanowiła odnieść się do nich w rozmowie z „Super Expressem”.

To bzdury z tymi moimi chorobami. Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy,  że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe – skomentowała Lipowska.

To nie pierwsza aktorka znana z „M jak miłość”, wokół której krążą bolesne plotki. Niedawno media informowały o tym, że Dominika Ostałowska, która obecnie ma przerwę w pracy na planie, jest na utrzymaniu swojego syna. Wówczas chłopak w mocnych słowach skomentował całą sytuację. Teraz oberwało się Teresie Lipowskiej, która ku uciesze fanów cieszy się dobrym zdrowiem. Czy zamierza kontynuować pracę na planie serialu?

Pracuję, właśnie wracam z jednego nagrania, wczoraj miałam inne, a jutro następne. Normalnie pracuję w serialu. Mam teraz zaplanowanych kolejne 13 dni zdjęciowych, więc cały czas gram. Gdybym miała chore serce, to bym leżała – dodała aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

Fani „M jak miłość” mogą zatem odetchnąć z ulgą. Na całe szczęście, nadal będziemy mogli cieszyć się widokiem pani Barbary w najpopularniejszym polskim serialu.

Zobacz także: Sydor wyeliminowała Ostałowską z „M jak miłość” przez konflikt o mężczyznę? Spekulacje fanów komentuje Arciuch. Ostro

Teresa Lipowska w "M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS
Teresa Lipowska w "M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów