Nieoczekiwany zwrot akcji w "M jak miłość"! Kamil oświadczy się Magdzie

Marcin Bosak jako Kamil w serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Kamil wrócił do "M jak miłość" i mocno namiesza w życiu Magdy! Okazuje się, że będzie chciał odzyskać dawną ukochaną i wejdzie w paradę Andrzejowi.

Już dziś bardzo emocjonujący odcinek "M jak miłość"! Okazuje się, że Magda wybudzi się w końcu w szpitalu, do którego trafiła w ciężkim stanie po zażyciu narkotyku. Cały czas czuwają nad nią bliscy, w tym jej ukochany Andrzej Budzyński. To właśnie mężczyzna będzie przy jej łóżku, gdy ta odzyska przytomność. Okazuje się, że postanowi podjąć ważne kroki, wchodzące w paradę Kamilowi, który powrócił do Warszawy specjalnie dla walczącej o życie przyjaciółki.

Zobacz także: Zaskakujące teorie spiskowe fanów "M jak miłość"! Kamil odda serce Magdzie?

"M jak miłość": Kamil oświadczy się Magdzie

Jak podaje "Party", w 1437. odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami bardzo emocjonalnych scen. Gdy Magda (Anna Mucha) odzyska przytomność zobaczy Andrzeja (Krystian Wieczorek). Prawnik cały czas czuwał przy łóżku ukochanej i miał czas na przemyślenia.

Jak tylko to całe zamieszanie się skończy, to bierzemy ślub. I nie przyjmuję odmowy... Bardzo tego potrzebuję i chcę - powie Andrzej.

Magda jednak będzie bardzo słaba i postanowi przełożyć tę rozmowę na później. Zaśnie, a gdy obudzi się, przy jej łóżku będzie Kamil (Marcin Bosak), który niedawno specjalnie dla niej powrócił do Warszawy. Chodakowska jednak będzie myślała, że wciąż siedzi przy niej Andrzej i zaliczy wpadkę.

Andrzej... To jak... Jak stąd wyjdę, to sama ci się oświadczę - powie Chodakowska. 

Okazuje się, że Kamil poprosi ją, żeby tego nie robiła! Bohater sam ma raka i walczy o życie. Jak się okaże, jego powrót do Warszawy związany jest z tym, że wciąż żywi do Magdy uczucie. Przypomnijmy, że bohaterowie już kiedyś byli razem.

Tak się składa, że ja resztę życia chciałem spędzić z tobą - powie Kamil.

Magda jednak uzna to za przyjacielskie żarty.

Moje serce ledwo bije, nie mam siły na takie żarty - odpowie.

Jak myślicie? Czy Magda zdecyduje się na powrót do Kamila, czy jednak jej uczucie do Andrzeja przetrwa? Przypomnijmy, że między nią a Budzyńskim niedawno próbowała namieszać także inna bohaterka - Anka (Weronika Rosati).

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Regina wpadnie w kłopoty i... zwolni Franka!

"M jak miłość" jest na antenie TVP 2 od 19 lat! Niedawno powrócił też inny kultowy program "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów