Zaskakujące teorie spiskowe fanów "M jak miłość"! Kamil odda serce Magdzie?

Anna Mucha i Marcin Bosak jako Magda i Kamil w serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/mjakmilosc.official

Życie Magdy w "M jak miłość" jest zagrożone! Zdenerwowani widzowie tworzą teorie, w których ratują bohaterkę. Czy Kamil odda serce swojej przyjaciółce?

"M jak miłość" to serial, który od 19 lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że serial TVP ma wiernych fanów, którzy bardzo przejmują się losami bohaterów. Ostatnio ogromne emocje budzi wątek Magdy (Anna Mucha), która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Bohaterka ma problemy z sercem, co jeszcze pogarsza jej stan. Magda jest umierająca, a fani doszukują się teorii, dzięki którym jedna z ich ulubionych postaci przeżyje.

Zobacz także: Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Magda walczy o życie, a Anka decyduje się na szokujące wyznanie

"M jak miłość": Kamil odda serce Magdzie?

Jedną z teorii stworzonych przez fanów jest to, że Kamil (Marcin Bosak) odda Magdzie swoje serce. Dlaczego miałby to zrobić?

Kamil powrócił do serialu "M jak miłość" po latach. Dawniej mieszkał na Deszczowej wraz z Kingą(Katarzyna Cichopek), Piotrkiem (Marcin Mroczek) i Magdą. Z bohaterką graną przez Annę Muchę w pewnym momencie łączyło go nawet uczucie. Kamil niestety jednak wyjechał, a Marcin Bosak na jakiś czas zawiesił grę w serialu. Niedawno aktor zdecydował się na powrót do obsady. Okazało się, że Kamil ma raka. To właśnie jest powodem, dla którego miałby oddać serce Magdzie.

Zdaniem widzów Kamil umrze na raka i dzięki temu jego serce zostanie wykorzystane dla Magdy.

Kamil ma raka i umiera, a Magda potrzebuje nowego serca... 

Kamil umrze, a Magdzie potrzebny będzie przeszczep serca i dadzą jej serce Kamila.

Przypomnijmy, że Magda trafiła do szpitala w 1435. odcinku "M jak miłość" po tym, gdy pomyliła tabletki na serce z narkotykami. Magda kilka lat temu przeszła przeszczep serca, w związku z czym jej organizm natychmiastowo zareagował na tak silne substancje. W tym momencie bohaterka walczy o życie w szpitalu. Nad jej łóżkiem czuwają zrozpaczeni przyjaciele i ukochany, Andrzej Budzyński. Myślicie, że teorie fanów się spełnią?

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Regina wpadnie w kłopoty i... zwolni Franka!

Aktorzy "M jak miłość" bardzo się zmienili podczas trwania serialu! A pamiętacie, jak niektóre gwiazdy wyglądały jeszcze 10 lat temu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów