"M jak miłość": Paweł ponownie się ożeni?! Pojawi się nowa bohaterka, która mocno namiesza w jego życiu

Katarzyna Leszczyńska 20.04.2018
Rafał Mroczek
Fotografia: EAST NEWS

Niedługo w "M jak miłość" pojawi się nowa bohaterka. Paweł Zduński dostanie od jej przyjaciółki szaloną propozycję. Wszystko wskazuje na to, że będzie jej przychylny. 

Paweł Zduński w ostatnim czasie przechodził trudny okres. Ku wielkiemu smutkowi fanów "M jak miłość" musiał rozstać się z Alą, z którą przez dłuższy czas tworzyli piękne małżeństwo. Nie od dziś wiadomo, że w najpopularniejszym polskim serialu wszystko jest możliwe i nic nie jest na stałe. Okazuje się, że po chwilach cierpienia, Paweł Zduński znów odzyska upragnione szczęście.

Zobacz także: Tomek znów pojawi się w "M jak miłość"! Z tej okazji Kurdej-Szatan szykuje niespodziankę

Rafał Mroczek ma szczęście do pięknych kobiet na planie. Jego serialowy bohater był już łączony z różnymi postaciami, teraz przychodzi czas na kolejną. Według najnowszych doniesień "Faktu" jego serce podbije nowa bohaterka, która wkrótce pojawi się w "M jak miłość". Do obsady dołączyła Joanna Jarmołowicz, która wcieli się w postać Katii. I mocno namiesza w życiu Pawła Zduńskiego.

Nowa miłość Pawła w "M jak miłość"?

Okazuje się, że Paweł rozpocznie pracę w firmie Kaliny Marczewskiej, w której postać od niedawna wciela się Karolina Sawka. To właśnie dzięki niej bohater pozna Katię. Według doniesień "Faktu" Marczewska poprosi pracownika o to, żeby wziął ślub z jej przyjaciółką, dzięki czemu ta będzie mogła zostać na stałe w Polsce. Paweł, choć na początku odrzuci tę propozycję, później zacznie ją rozważać. Według ostatnich materiałów zamieszczonych przez Mroczka na Instagramie, może się zgodzić.

Zobacz także: Poniedziałek przyznał, że źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Fani dopytują dlaczego. Odpowiada

Na Instastory Rafała Mroczka pojawiło się nagranie, na którym Joanna Jarmołowicz uczy się po gruzińsku wymawiać "Mój mąż Paweł". Wiele wskazuje zatem na to, że Zduński będzie przychylny szalonej propozycji. Czy połączy ich płomienne uczucie? I co na to Julka, która od pewnego czasu jest zakochana w Pawle? Zapewne przekonamy się po wakacjach.

Joanna Jarmołowicz w M jak miłość
Fotografia: Instagram/Rafał Mroczek
M jak miłość
Fotografia: Instagram/Rafał Mroczek
Paweł i Julia M jak miłość
Fotografia: Instagram/M jak miłość
Joanna Jarmołowicz i Karolina Sawka M jak miłość
Fotografia: Instagram/Joanna Jarmołowicz

Zobaczcie w poniższej galerii, ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają serialowe gwiazdy:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów