Jakub Józefowicz odejdzie z "M jak miłość"?! Syn Janusza Józefowicza musiał zmierzyć się z krytyką

Jakub Józefowicz jako Łukasz i Joanna Jarmołowicz jako Katia w serialu TVP "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/M jak miłość

Jakub Józefowicz od pewnego czasu wciela się w postać Łukasza w serialu "M jak miłość". Czy syn Janusza Józefowicza dalej zamierza grać w produkcji?

Jakub Józefowicz od niedawna wciela się w postać Łukasza w serialu "M jak miłość". Pech chciał, że scenarzyści postanowili nieco zmienić tę postać i chłopak stał się złym charakterem. Widzom nie podoba się też fakt, że jest to już trzeci aktor wcielający się w syna Marty (Dominika Ostałowska). Na syna Janusza Józefowicza wylała się w związku z tym fala krytyki. Młody aktor stawił jednak czoła widzom i teraz zdradził, co dalej z jego bohaterem w serialu TVP.

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" miał stalkera! Bał się o swoje życie

"M jak miłość": Jakub Józefowicz odejdzie z serialu?

Jakub Józefowicz postanowił iść w ślady ojca i iść drogą artystyczną. Tym samym został aktorem. Gdy rozpoczął grę w "M jak miłość" nie miał jednak łatwo.

Widzowie "M jak miłość" patrzyli na niego przez pryzmat znanego taty. 

Zawód artystyczny był dla mnie naturalnym wyborem. A że mój tata jest znanym artystą? Cóż, zdaję sobie sprawę, że to wygodny punkt odbicia dla tabloidów - powiedział aktor w rozmowie z magazynem "Świat Seriali". 

Ostatnio pojawiły się plotki, że Józefowicz ostatecznie postanowił rozstać się z produkcją. Okazuje się jednak, że te informacje nie są prawdziwe. Co prawda jego wątek zostanie ograniczony, ale wyłącznie dlatego, że Łukasz jest w związku z Katią, bohaterką graną przez Joannę Jarmołowicz. Aktorka natomiast obecnie jest w zaawansowanej ciąży, w związku z czym oboje będą rzadziej na ekranie.

Zobacz także: Joanna Jarmołowicz opublikowała zdjęcie z "baby shower". Aktorka rodzi już niedługo

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów