Do "M jak miłość" powraca aktorka, która grała w serialu od samego początku. Mamy zdjęcie z planu

Anna Respondek 13.06.2018
"M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS

To jedna z najbardziej lubianych bohaterek serialu. Aktorka od planu filmowego zrobiła sobie roczną przerwę. 

"M jak miłość" od kilkunastu lat utrzymuje się w czołówce najlepszych i najchętniej oglądanych polskich seriali. To właśnie dzięki tej produkcji udało się wypromować wielu gwiazdom, między innymi Katarzynie Cichopek czy Rafałowi Mroczkowi. I choć część bohaterów zniknęła z serialu ze względu na rezygnację grających ich aktorów, to jednak wciąż najważniejsze postaci pozostają bez zmian. 

Zobacz także: Znana aktorka "M jak miłość" jest w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć dziecka

Teraz okazuje się, że po roku nieobecności na plan powróciła znana aktorka Dominika Ostałowska wcielająca się w powstać Marty. Widzowie serii dowiedzieli się o tym za sprawą Rafała Mroczka, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym pozuje wraz z Teresą Lipowską i właśnie Dominiką Ostałowską. 

Jakiś czas temu aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" zasugerowała, że nie jej decyzją było odejście z serialu i bardzo chętnie powróciłaby do roli Marty. 

Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do "M jak Miłość". To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę - stwierdziła. 

Lubicie serialową Martę? ;)

Zobacz także: Natalka z "M jak miłość" pokazała się nago w odważnej artystycznej sesji

Zobacz także najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów