Dominika Ostałowska odejdzie z "M jak miłość"?! Marta jest poważnie chora

Dominika Ostałowska z szerokiej, zielonej tunice
Fotografia: TRICOLORS/East News

"M jak miłość" od lat jest na ekranach! Przez ten czas widzowie zżyli się z niektórymi bohaterami. Czy teraz jedna z głównych aktorek odejdzie z produkcji?

Dominika Ostałowska w serialu "M jak miłość" występuje od samych początków. Aktorka wciela się w postać Marty, jednej z córek Mostowiaków, która jest sędziną. Okazuje się, że teraz bohaterkę czekają ciężkie chwile. Marta Mostowiak jest poważnie chora i nie wiadomo, czy uda jej się z tego wyjść. Fani produkcji TVP zaczęli tym samym zastanawiać się, czy niedługo będziemy musieli pożegnać się z kolejną główną bohaterką serialu "M jak miłość"

Zobacz także: 8 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach. Pamiętacie tę scenę?

"M jak miłość": Dominika Ostałowska odejdzie z serialu?

W ostatnich latach z "M jak miłość" odeszło wielu znanych aktorów, którzy byli w produkcji od samego początku. Wśród nich znaleźli się m.in.: Joanna Koroniewska, Małgorzata Kożuchowska oraz Kacper Kuszewski. Czy teraz w ich ślady zamierza pójść również Dominika Ostałowska?

Jak podaje portal "Popularne seriale", Marta, w której postać wciela się aktorka, zemdleje na ulicy. W szpitalu okaże się, że córka Barbary i Lucka jest poważnie chora.

Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński [red.: były mąż Marty]. Dopiero wtedy dowie się, że jego była ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi - możemy przeczytać na portalu.

Przypomnijmy, że Ostałowska zniknęła już na jakiś czas z "M jak miłość", gdy jej bohaterka wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Czy teraz odejdzie na zawsze? O tym, co się z nią stanie, przekonamy się już w 1476. odcinku, który na ekranach zostanie wyemitowany 9 grudnia.

Zobacz także: Tego możecie nie wiedzieć o "M jak miłość"! 10 ciekawostek na 19. rocznicę serialu

Uwielbiasz oglądać serial "M jak miłość"? Uznajesz się za wiernego fana tej produkcji? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów