"Love is Blind" to reality show Netflixa, które pokochali widzowie! Także w Polsce. Co to takiego?

"Love is Blind" - nowe reality show od platformy Netflix
Fotografia: YouTube/Netflix

"Miłość jest ślepa" to nowe reality show od platformy Netflix, które cieszy się ogromną popularnością na świecie, w tym w Polsce! O co w nim tak naprawdę chodzi?

W miniony weekend Netflix został zdominowany przez swoje reality show. Użytkownicy tej najpopularniejszej platformy streamingowej na świecie, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce, najchętniej oglądali bowiem nowe reality show "Love is Blind", czyli w polskiej wersji "Miłość jest ślepa". O co chodzi w tym programie i dlaczego cieszy się tak ogromną popularnością na całym świecie? Odpowiadamy!

Zobacz także: "Przyjaciele" w polskiej wersji! O czym będzie serial "Rekiny Warszawy"?

"Love is Blind": reality show od Netflixa. Co to takiego?

"Love is Blind" to nowe reality show od platformy Netflix, które ma udowodnić widzom, że miłość naprawdę bywa ślepa.

Na początku program może przypominać nieco pamiętną "Randkę w ciemno". Uczestnicy obojga płci spotykają się w specjalnie przygotowanych kabinach. Cała zabawa polega jednak na tym, że nie widzą się, a jedynie słyszą. Właśnie w ten sposób wybierają swojego partnera, któremu następnie się oświadczają.

Następnym etapem jest oczywiście zobaczenie się po raz pierwszy. Potem para udaje się na trzy tygodnie do Meksyku, gdzie mają szansę na bliższe poznanie, nawet fizyczne. Wtedy pojawiają się pikantne momenty, które są oczywiście uwielbiane przez widzów. Para ma także szansę rozwinąć więź emocjonalną.

Po powrocie poznają swoje rodziny i przyjaciół. Ostatnim etapem jest oczywiście ślub. Co ciekawe, ponoć żadna z par do tej pory się nie rozstała!

Program "Miłość jest ślepa" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, o czym świadczy jego oglądalność już w pierwszy weekend od premiery. Fani show już nie mogą się doczekać drugiego sezonu, który zapewne się pojawi, zważywszy na takie zainteresowanie formatem.

Zobacz także: Jak wygląda aktorka grająca księżną Dianę w "The Crown"? Są nowe zdjęcia z planu serialu!

Niektóre seriale są naprawdę odważne. Wybraliśmy 10 produkcji telewizyjnych, które aż kipią erotyzmem. Są w nich naprawdę gorące sceny seksu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów