"Listy do M." wracają z 4. częścią! Mamy zwiastun komedii i znamy datę premiery

"Listy do M. 4": Tomasz Karolak jako Mel w kadrze z filmu
Fotografia: Materiały prasowe/Kino Świat

"Listy do M. 4" już niedługo w kinach! Właśnie dostaliśmy zwiastun produkcji. Znamy też obsadę i datę premiery.

Polskie komedie wbrew pozorom potrafią być udane. Od lat udowadnia to jeden tytuł - "Listy do M.". Tę świąteczną komedię Polacy po prostu pokochali! Bożonarodzeniowy klimat już w listopadzie, plejada gwiazd na ekranie i pyszny humor to elementy, które wpływają na jakość tej produkcji. Okazuje się, że w tym roku czeka nas powtórka z rozrywki. Już niedługo na ekranach pojawią się "Listy do M. 4", a my właśnie dostaliśmy zwiastun tej najpopularniejszej polskiej komedii świątecznej. 

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

"Listy do M. 4": zwiastun, data premiery, obsada. Wszystko, co wiemy

Filmy świąteczne mają swój specyficzny klimat, który każdego roku nastraja nas w oczekiwaniu na Boże Narodzenie.

Jednym z takich filmów są "Listy do M.". Ta polska komedia bawi za każdym razem i przyciąga do kin rzeszę widzów, nic więc dziwnego, że znów doczekała się kontynuacji.

Ta polska komedia wzorowana jest na wielkim hicie świątecznym - "To właśnie miłość". Oba filmy mają podobną konwencję, w której pojawia się wielu bohaterów pozornie ze sobą niepowiązanych, których jednak coś ze sobą łączy. I w obu produkcjach nie brakuje zabawnych momentów i... wzruszeń, jak na prawdziwy film świąteczny przystało.

Nadchodzi świąteczna zawierucha - możemy przeczytać w zwiastunie. 

Bez wątpienia tak będzie! Na ekranie bowiem pojawi się oczywiście plejada polskich gwiazdy, czyli znani nam doskonale z poprzednich części: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat oraz Magdalena Różczka. Ale nie tylko! 

Tym razem główne skrzypce zagrają Borys Szyc oraz Vanessa Aleksander. Na ekranie pojawią się także nowi bohaterowie, których zagrają: Magdalena Boczarska, Rafał Zawierucha, Janusz Chabior, Iza Kuna, Danuta Stenka, Cezary Pazura oraz Eryk Luboś. 

"Listy do M 4." w kinach od 4 listopada. Zobaczcie zwiastun komedii! 

Zobacz także: 40 najlepszych polskich komedii romantycznych

Nie wszystkie filmy, które oglądamy w Boże Narodzenie, muszą mieć tematykę świąteczną, żeby kojarzyć nam się ze świętami. Oto najpopularniejsze filmy na święta, z którymi tak nie jest.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów