"Lejdis" po latach! Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy komedii

Magdalena Różdżka, Anna Dereszowska, Kuba Wojewódzki, Izabela Kuna, Edyta Olszówka w studiu programu Kuby Wojewódzkiego
Fotografia: Adam Nocon/East News

"Lejdis" to pamiętna komedia z 2008 roku. Minęło 11 lat od premiery. Jak w tym czasie zmieniły się aktorki grające w produkcji? Zobaczcie sami!

Nie możemy w to uwierzyć, ale komedia "Lejdis" weszła na ekrany kin aż 11 lat temu! Wszyscy doskonale pamiętamy perypetie czterech charyzmatycznych przyjaciółek, które bawiły nas do łez przez ponad 2 godziny. Nadal chętnie wracamy pamięcią do tego filmu. Aktorki, które wcieliły się w główne role, znacznie się jednak od tego czasu zmieniły. Scenarzysta filmu, Andrzej Saramonowicz, opublikował ostatnio zdjęcie, na którym jest w towarzystwie gwiazd swojej produkcji.

Zobacz także: Grała w kultowym serialu "Matki, żony i kochanki"! Jak dziś wygląda Elżbieta Zającówna?

"Lejdis": jak zmieniły się aktorki?

Łucja, Korba, Gośka i Monia - cztery przyjaciółki, które dzieliły ze sobą każdą radosną i smutną chwilę. Zawsze mogły na siebie liczyć, wspierały się, niezależnie od tego, co akurat działo się w ich życiu. Niejedna kobieta zazdrościła głównym bohaterkom tak pięknej przyjaźni.

W role bohaterek "Lejdis" wcieliły się: Edyta Olszówka (Łucja), Anna Dereszowska (Korba), Izabela Kuna (Gośka) oraz Magdalena Różdżka (Monia). Między gwiazdami również zawiązała się nić przyjaźni. Do dziś utrzymują kontakty i chętnie się spotykają. 

Każda z nich wciąż jest piękną aktorką! Czas jakby się dla nich zatrzymał. Zobaczcie, jak dziś wyglądają filmowe "Lejdis".

Zobacz także: Aleksandra Woźniak żałuje udziału w "13 posterunku". Jak dziś wygląda gwiazda lat 90?

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów