"Lejdis" wracają?! Dereszowska opublikowała zdjęcie z "burzy mózgów"

"Lejdis": Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Magdalena Różczka
Fotografia: Instagram/Magdalena Różczka

Anna Dereszowska, Magdalena Różczka, Edyta Olszówka, Izabela Kuna - ta czwórka na ekranie to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Czy powrócą w "Lejdis 2"? 

Film "Lejdis" w 2008 roku zawojował polskim kinem. Produkcja przedstawiająca historię czterech przyjaciółek, które za punkt honoru wzięły sobie organizowanie sylwestra w sierpniu, był niezwykle innowacyjny, a jednocześnie odważny. Miał być "babską" odpowiedzią na "Testosteron", który na ekranach pojawił się rok wcześniej. Okazuje się, że aktorki, które zagrały w "Lejdis", bardzo się zaprzyjaźniły. Czy teraz powrócą w drugiej części filmu?

Zobacz także: "Lejdis" po latach! Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy komedii

"Lejdis": powstanie kontynuacja filmu?

W "Lejdis" poznajemy cztery bohaterki. Łucja, Korba, Gośka i Monia to, wydawać by się mogło, cztery różne kobiety z zupełnie odmiennymi problemami. Łączy je jednak wyjątkowa więź, dzięki której są dla siebie najważniejsze na świecie.

W główne role w produkcji wcieliły się: Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Izabela Kuna oraz Magdalena Różczka. Czy teraz aktorki zamierzają powrócić w drugiej części "Lejdis"? To pytanie nasunęło nam się na myśl, gdy tylko zobaczyliśmy najnowsze zdjęcie Dereszowskiej na Instagramie.

Chcę z nimi znowu stanąć przed kamerą - napisała aktorka pod zdjęciem z pozostałymi "Lejdis".

W jednym z hashtagów znalazło się także słowo "brainstorm", czyli "burza mózgów". Czy to znaczy, że powrót jest w planach? Fani produkcji są zachwyceni postem Dereszowskiej.

Taaak! "Lejdis 2". Obejrzałabym.

Zdecydowanie. Czas na 2! 

Byłoby super znów was razem oglądać.

A wy chcielibyście, żeby "Lejdis" wróciły?

Zobacz także: 40 najlepszych polskich komedii wszech czasów

Specjalnie dla wielbicieli filmu "Lejdis" przygotowaliśmy QUIZ wiedzy. Koniecznie sprawdź, ile pamiętasz z przygód czterech bohaterek - Korby, Moni, Lucy, i Gośki.

Kadr z filmu "Lejdis"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz film "Lejdis"? Tylko co 4. osoba zdobywa komplet punktów

Kadr z filmu "Lejdis"

1. Skąd znają się Lejdis?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów