Lady Gaga u boku Bradleya Coopera. „Narodziny Gwiazdy” już w kinach

Sylwia Kropiewnicka 30.11.2018
Kadr z filmu "Narodziny Gwiazdy"
Fotografia: Warner Bros/Collection Christophel/ East News

Lady Gaga znana głównie ze swoich kontrowersyjnych stylizacji i licznych skandali pojawiła się całkowicie odmieniona u boku Bradleya Coopera. Długo wyczekiwany film „Narodziny Gwiazdy” już w kinach!

Na premierę filmu „Narodziny Gwiazdy” od dawna czeka wiele osób. Są wśród nich zarówno zagorzali fani Lady Gagi, jak i ci, którzy na film pójdą po to, aby ocenić reżyserski debiut Bradleya Coopera. Mogłoby się wydawać, że „Narodziny Gwiazdy” to musical jakich wiele, jednak fakt, że film wyreżyserował ceniony hollywoodzki aktor, a w główną rolę wcieliła się jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd muzyki, czyni go łakomym kąskiem nie tylko dla kinomaniaków.

Zobacz także: Bradley Cooper doprowadził Lady Gagę do łez!

„Narodziny Gwiazdy" już w kinach

„Narodziny gwiazdy” swoją premierę miały na festiwalu w Wenecji i od razu spodobały się widzom. Historia romansu nieznanej piosenkarki z dogasającą już gwiazdą muzyki country, która na zawsze zmienia życia obojga, podbiła także serca krytyków.

Bradley Cooper przyznał, że do tego filmu musiał nauczyć się śpiewać i dopiero wtedy zdał sobie sprawę z tego, jaka to trudna sztuka.

Lady Gaga ujawniła z kolei, że rola była dla niej tak trudna emocjonalnie, że od razu po zakończeniu zdjęć wróciła do swojego prawdziwego wyglądu, aby "zmyć z siebie" graną postać.

Aktorski duet wykreował postacie z krwi i kości, które połączył płomienny romans. Film, do którego twórcy podeszli z takim zaangażowaniem i ładunkiem emocjonalnym, nie może się nie spodobać. Lady Gaga i Bradley Cooper wspólnie stworzyli także soundtrack do filmu.

Zobacz także: "Narodziny gwiazdy" idą po Oscara! 

„Narodziny Gwiazdy” docenione przez krytyków

Film wzbudzał ogromne emocje od momentu, w którym pojawił się pierwszy zwiastun. Głos Lady Gagi, który słychać w nim w tle brzmi całkowicie inaczej, niż w jej największych hitach granych w radiach; ocieka emocjami i surowością tak, jak sam film  "Narodziny Gwiazdy".

Obraz, który jest reżyserskim debiutem Bradleya Coopera, nie bez powodu podbił serca krytyków. Od momentu premiery filmu na festiwalu w Wenecji amerykańscy korespondenci spekulują, na ile Oscarów może on liczyć.

Lady Gaga i Bradley Cooper olśniewali nie tylko w filmie, ale także w trakcie jego promocji.

Czy film faktycznie jest tak dobry? Każdy z nas w końcu może się o tym sam przekonać, idąc na niego do kina.

Zobacz także: Duet Lady Gagi z Bradleyem Cooperem! "Narodziny gwiazdy" powalczą o Oscara?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lady Gaga przyznała, że jedną z jej największych inspiracji był Freddie Mercury. Od których ikon światowego kina można się nauczyć najwięcej? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów