"Kurier" to nowy film Władysława Pasikowskiego! Zobacz oficjalny zwiastun i sprawdź datę premiery

Jan Frycz jako generał Kazimierz Sosnowski w filmie "Kurier" Władysława Pasikowskiego
Fotografia: Bartosz Mrozowski/Kurier/Kino Świat

Władysław Pasikowski wie, jak tworzyć dobre kino. Dlatego nie możemy doczekać się jego najnowszej produkcji! Już sam zwiastun filmu "Kurier" robi wrażenie.

Władysław Pasikowski to jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. Stworzył wiele głośnych i kontrowersyjnych filmów. To spod jego ręki właśnie wyszły "Psy", "Jack Strong" oraz "Pokłosie". Nagrał też kontynuację "Pitbulla" po tym, jak Patryk Vega nie dogadał się z producentami. Teraz przychodzi czas na film "Kurier". Już sam zwiastun tej produkcji zrobił na nas ogromne wrażenie. Kiedy premiera? Zobaczcie też oficjalny plakat filmu!

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

"Kurier" Władysława Pasikowskiego: data premiery, zwiastun, oficjalny plakat

"Kurier" już niedługo wchodzi do kin! Premiera filmu odbędzie się 15 marca. Jest to film historyczny z międzynarodową obsadą. Scenariusz został zainspirowany postacią Jana Nowaka-Jeziorańskiego, który w okresie II wojny światowej był ścigany przez wszystkie wrogie wywiady. Ta historia zostanie przedstawiona w nowoczesny sposób. W rolę legendarnego kuriera wciela się Philippe Tłokiński, znany szerszej publiczności z serialu "Belfer". 

Na ekranie pojawią się również: Grzegorz Małecki, Rafał Królikowski, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski, Jan Frycz, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt i Michael Terry. W filmie wystąpi również Patrycja Volny, która zagrała m.in. w "1983" Netflixa oraz nowym filmie Agnieszki Holland "Obywatel Jones".

Poniżej możecie zobaczyć fotosy z filmu "Kurier", jak również oficjalny plakat i przede wszystkim - zwiastun. Trzeba przyznać, że zapowiedź zrobiła na nas ogromne wrażenie! Producentami filmu są: Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Scorpio Studio, który odpowiada za sukces innego filmu Pasikowskiego, pt. "Jack Strong". Utwór do filmu "Kurier" zaśpiewał Krzysztof Zalewski. Posłuchajcie koniecznie!

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

"Kurier" oficjalny plakat filmu Władysława Pasikowskiego
Fotografia: Materiały prasowe/Kino Świat
Kurier: kadr z filmu
Fotografia: Bartosz Mrozowski/Kurier/Kino Świat
Kurier: kadr z filmu
Fotografia: Bartosz Mrozowski/Kurier/Kino Świat
Kurier: kadr z filmu
Fotografia: Bartosz Mrozowski/Kurier/Kino Świat

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów