Książę Harry i Meghan Markle podpisali kontrakt z Netflixem! Właśnie wydali oświadczenie

Malwina Wasilewska 03.09.2020
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: SplashNews.com/East News

Tego nikt się nie spodziewał. Książę Harry, Meghan Markle i Netflix niebawem połączą swoje siły!

Po opuszczeniu Wielkiej Brytanii Książę Harry i Meghan Markle zaczęli nowy rozdział w swoim życiu. Do niedawna nikt nie wiedział, czym będzie zajmować się para książęca aż do teraz. Właśnie potwierdzili, że podpisują kontrakt z Netflixem. Poznajcie szczegóły!

Książę Harry i Meghan Markle podpisują umowę z Netflixem

Jak donosi New York Times, Książę Harry i Meghan Markle po rezygnacji ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej założyli swoją firmę produkcyjną i podpisali kontrakt z Netflixem. Para w rozmowie z magazynem oświadczyła, że będzie zajmować się tworzeniem programów rodzinnych, filmów dokumentalnych, seriali dokumentalnych, filmów fabularnych i programów dla dzieci.

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne - wyznali małżonkowie.

Współzałożyciel Netflixa, Ted Sarandos, nie ukrywa, że bardzo cieszy się z tej współpracy:

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie - czytamy.

My już nie możemy doczekać się efektów tej wyjątkowej współpracy.

9 produkcji od platformy Netflix mocniejsze niż "365 dni"! Są w nich ostre sceny seksu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów