Kristen Bell powróci w reboocie kultowej "Plotkary"!

Paulina Ermel 08.11.2019
Obsada "Plotkary"
Fotografia: Eastnews

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Plotkary"! Powstaje reebot produkcji i ponownie zobaczymy w nim Kristen Bell!

Pamiętacie serial "Plotkara"? Oparta na serii powieści Cecily von Ziegesar produkcja wciąż ma rzesze fanów na całym świecie! Mnóstwo osób śledziło z zapartym tchem losy młodzieży z nowojorskiego Upper East Side.

Wygląda na to, że twórcy serialu mają dla jego fanów ogromną niespodziankę! Powstanie reboot produkcji i jedną z ról "zagra" tutaj Kristen Bell! To właśnie ona "dawała" głos serialowej plotkarze. I znów będzie narratorem serii!

Kristen Bell zagra w reboocie "Plotkary"

Jakiś czas temu stacja HBO ogłosiła, że powstanie reboot "Plotkary"! Serial emitowany był w latach 2002-2012. Teraz ma powrócić w roku 2020! Reboot "Plotkary" będzie można oglądać na platformie HBO Max, której premierę zaplanowano na wiosnę 2020 roku.

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że powstanie 10 odcinków "Plotkary". Wciąż nie wiadomo jednak, czy w serialu zagra całkowicie nowa obsada, czy może jednak powróci tu ktoś ze starej ekipy. Zatrudnienie Kristen Bell, która udzieliła swojego głosu plotkarze, daje światełko nadziei na to, że w nowej serii zobaczymy dobrze znane nam twarze.

Kristen Bell zawsze była i zawsze będzie głosem plotkary - napisali w oświadczeniu producenci serialu.

Nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły dotyczące fabuły.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów