TVP wypuszcza w czasie koronawirusa nowy serial! Zagra w nim m.in. Wiktoria Gąsiewska

Zuzanna Morska 22.04.2020
Wiktoria Gąsiewska
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Telewizja Polska przygotowała dla swoich fanów coś wyjątkowego. Na antenie pojawi się nowy serial, w którym zagra m.in. Wiktoria Gąsiewska!

Epidemia koronawirusa w Polsce całkowicie zmieniła nasze życie. Centra handlowe zostały pozamykane, z wielu usług musieliśmy chwilowo zrezygnować, a duża część z nas pracuje tez od kilku tygodni zdalnie. Wszystko po to, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się śmiercionośnego patogenu.

Zaprzestano też kręcenia nowych odcinków wielu popularnych seriali. W niektórych przypadkach zakończono także ich emisję. Na szczęście wiele wskazuje na to, że widzowie będą mieli możliwość obejrzenia w zamian innych formatów. TVP bowiem szykuje dla nich specjalny projekt!

Koronawirus w Polsce: TVP wypuszcza nowy serial

TVP przygotowała serial, który dostosowany jest do obecnej sytuacji w kraju. Na antenie stacji TVP2 wyemitowany zostanie serial "Będzie dobrze, kochanie", w którym zagra m.in. Wiktoria Gąsiewska! Format opowiada o losach narzeczonych, którzy przygotowywali się do ślubu, ale plany pokrzyżowała im właśnie epidemia koronawirusa.

Co ciekawe, aktorzy będą samodzielnie nagrywali sceny ze swoim udziałem. Także oni będą odpowiadali za makijaż, fryzurę i ubiór swoich bohaterów. Serial będzie można oglądać w czwartki i piątki godzinie 20.40. 

Jak myślicie? Czy taki format się przyjmie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów