Powstanie "Kogel Mogel 4"! Ilona Łepkowska już napisała scenariusz

Malwina Wasilewska 12.05.2020
kogel mogel
Fotografia: Studio Filmowe Kadr/NEXT FILM

"Kogel model" to kultowa polska komedia, którą obejrzały miliony widzów. Okazuje się, że niebawem powstanie 4. część kinowego hitu.
 

"Kogel mogel" to komedia, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Do tej pory doczekała się 3 części, ale na tym nie zakończono prac. Według najnowszych informacji trwają przygotowania do 4 części filmu. Niestety na premierę będziemy musieli jeszcze sporo czasu poczekać...

Powstanie "Kogel mogel 4"!

We wrześniu 2019 roku Ewa Kasprzyk w jednym z wywiadów wyznała, że rozpoczęła pracę nad kolejną częścią "Kogel mogel". Wtedy Ilona Łepkowska informowała, że to tylko prowokacja ze strony Ewy i żadne kroki w kierunku prac nad filmem nie zostały poczynione.

Kilka miesięcy później Łepkowska w rozmowie z Viva.pl zdradziła, że scenariusz do "Kogla-mogla 4" jest już gotowy. Od sierpnia rozpoczną się prace na planie zdjęciowym:

Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja - przyznała Łepkowska w rozmowie z Party.pl.

Ponadto Łepkowska zdradziła szczegóły dotyczące obsady:

Trzon będą stanowić te same gwiazdy co w trzeciej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało. Dojdą dwie nowe postaci, ale kto je zagra, nie zdradzę.

My już nie możemy się doczekać, a wy?

W 2019 roku odeszło wiele znanych osób ze świata filmu, muzyki, mody i sztuki. Będzie nam ich brakować!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów