Kochały się w niej tłumy nastolatków. Jak dziś wygląda Winnie Cooper z "Cudownych lat"?

Magdalena Barszczak 18.12.2018
https://www.instagram.com/danicamckellar
Fotografia: Instagram.com/danicamckellar

Bardzo się zmieniła?

Pamiętacie Winnie Cooper z "Cudownych lat"? Pod koniec lat 80. i na początku 90. w uroczej dziewczynie Kevina Arnolda kochały się tłumy nastolatków. Trudno w to uwierzyć, ale Danica McKellar ma już 43 lata i jest... matematyczką!

Kultowy serial był emitowany w Polsce w latach 90. Losy rodziny Arnoldów i ich przyjaciół śledziły miliony widzów na całym świecie. Największą karierę z serialowych dzieciaków zrobił Fred Savage, czyli odtwórca roli Kevina. To z jego perspektywy poznawaliśmy losy typowej amerykańskiej rodziny lat 60. i 70.

Serialowa Winnie Cooper. Jak wygląda dziś?

Każdy, kto oglądał "Cudowne lata", musi pamiętać Winnie Cooper, czyli serialową miłość Kevina. Kiedy zaczynała pracę w serialu, miała zaledwie 13 lat. Piękna brunetka podbiła miliony serc na całym świecie, ale po zakończeniu pracy na planie słuch o niej zaginął.

Co się nią działo? Danica McKellar rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Kalifornijskim i, choć wybrała kierunek związany z filmem, w trakcie studiów odkryła w sobie pasję do matematyki. Tą drogą podążyła i poświęciła się pracy naukowej. Jest współautorką twierdzenia matematycznego "The Chayes-McKellar-Winn Theorem". Napisała też kilka podręczników. 43-latka stara się przekonać młode dziewczyny do wybierania kierunków ścisłych. 

Danica nie kontynuowała kariery filmowej na poważnie. Na ekranie pojawia się sporadycznie, w małych rólkach. W 2013 roku wystąpiła w teledysku Avril Lavigne do piosenki "Rock N Roll"

Zobacz także: Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes jest coraz bardziej podobna do taty! Jak dziś wygląda nastoletnia Suri?

McKellar prywatnie jest żoną prawnika Scotta Sveslosky'ego. Z pierwszego małżeństwa z Mikem Vertą ma ośmioletniego syna.

Mimo dojrzałego wieku Danica wygląda świetnie. Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć figury. Poznalibyście, że ma 43 lata?

Pamiętacie te gadżety? Bez którego nie mogliście się obyć ?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów