„Kobiety mafii 2”. Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu

Sylwia Kropiewnicka 13.12.2018
Patryk Vega prezentuje zwiastun nowego filmu - Kadr.
Fotografia: Instagram.com/patryk_vega_official

Filmy Patryka Vegi zawsze budzą duże zainteresowanie. Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą, za to wszyscy o nim mówią, co jak twierdzi sam Vega, sprawia właśnie, że jest tak popularny. „Kobiety mafii 2” będą równie mocne, co pierwsza część?

W kontynuacji „Kobiet mafii” zobaczymy dalsze losy bohaterów pierwszej części filmu. Produkcja będzie miała premierę 22 lutego 2019 roku. Patryk Vega podkręcił atmosferę oczekiwania na film, udostępniając jego reżyserki zwiastun. Można w nim zobaczyć przemoc, szybkie samochody, nagość i narkotyki. Film spodoba się widzom?

„Kobiety mafii 2”

Nowy film Patryka Vegi jest utrzymany w tym samym klimacie, co jego poprzednie produkcje i budzi tak samo duże zainteresowanie.

Na dużym ekranie w najnowszym filmie Vegi pojawią się: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Bogusław Linda, Krzysztof Czeczot, Aleksandra Grabowska, a nawet Piotr Adamczyk.

O czym jest film?

W filmie przeplatają się losy wielu bohaterów. Oprócz kontynuacji wydarzeń z pierwszej części, w kontynuacji pojawią się nowe wątki. Co zobaczymy w drugiej części kinowego hitu?

Gang Niani przejął władzę w Warszawie i szykuje się do największego przemytu kokainy w kraju. Gangsterom udało się sprowadzić do kraju tonę kokainy z Kolumbii, jednak towar znika w tajemniczych okolicznościach. Kolumbijczycy chcą wyrównać rachunki, w tym celu do kraju przyjeżdża niebezpieczna Aida.

Materiałami z planu podzieliła się z fanami Aleksandra Popławska, publikując je na swoim Instagramie.

Na koncie Patryka Vegi również można znaleźć wiele zdjęć z powstawania filmu.

Pierwszą część "Kobiet mafii" obejrzało w kinach ponad 2 000 000 widzów. Czy kontynuacja będzie równie dużym sukcesem? Niedługo się przekonamy.

Zobacz także: Jest nowy zwiastun "Gry o tron"! Twórcy podkręcają atmosferę

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy często pojawiają się na ściankach. Które z nich wypadły najlepiej na pokazie kolekcji Macieja Zienia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów