26.02.2018 13:34

"Kobiety Mafii": Popławska o scenach łóżkowych ze Stramowskim. Jej słowa mogą zaskoczyć

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski w "Kobietach Mafii" zagrali kochanków. 

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"

Fotografia: YouTube/Vega Investments

Patryk Vega ma grono oddanych mu aktorów, którzy występują w każdej kolejnej jego produkcji. Jest nim między innymi Piotr Stramowski, a od „Botoksu” również jego żona Katarzyna Warnke. Ostatnio miejsce miała premiera najnowszego filmu reżysera, „Kobiety Mafii”. Tym razem do obsady dołączyła Aleksandra Popławska, znana m.in. z „Watahy”, która odegrała rolę „Siekiery”, kochanki „Żywego”, w którego postać wcielił się właśnie Stramowski.

Zobacz także: Obejrzeliśmy „Kobiety Mafii”. Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

Sceny, które Popławska i Stramowski musieli odegrać w filmie były naprawdę odważne. Dlatego też wielu fanów „Kobiet Mafii” spekuluje na temat tego, czy przypadkiem Katarzyna Warnke nie była zazdrosna o koleżankę z planu. Aleksandra Popławska w rozmowie z Party.pl postanowiła zdradzić „smaczki” z kręcenia produkcji, gdy została zapytana o to, czy te sceny były naprawdę odważne.

"

Nie wiem jak dla Piotrka, ale dla mnie tak. Będzie hardcore’owo, były odważne, bez żadnych ograniczeń – powiedziała Popławska. "

Według doniesień mediów, Warnke była zazdrosna o sceny, które jej mąż musiał odegrać z Popławską. Okazuje się jednak, że obie panie dobrze się znają i nie pogorszyło to ich relacji. Najbardziej zaskakuje jednak to, co Stramowski robił po każdej scenie łóżkowej.

"

Piotrek zawsze po scenie dzwonił do Kasi. (…) Pod tym względem Piotr był bardzo lojalny, wierny i widać, że bardzo Kasię kocha. (…) Ja się znałam wcześniej z Kasią, bo razem grałyśmy w teatrze, to prawie tak jakbym znała Piotrka. Więc wszystko w rodzinie  – zażartowała aktorka. "

Widać, że Piotr Stramowski jest bardzo lojalny wobec swojej żony. Katarzyna Warnke sama z resztą jest aktorką, na pewno zatem łatwiej jest jej zrozumieć tego typu sceny z udziałem jej męża. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke na premierze "Kobiet Mafii" pozowała po radykalnej zmianie fryzury. Jak wygląda?

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"

Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"

Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Fotografia: Instagram/Kasia Warnke

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Fotografia: Instagram/Kasia Warnke

Oglądaliście już "Kobiety Mafii"?