"Kobiety Mafii": Popławska o scenach łóżkowych ze Stramowskim. Jej słowa mogą zaskoczyć

Katarzyna Leszczyńska 26.02.2018
Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"
Fotografia: YouTube/Vega Investments

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski w "Kobietach Mafii" zagrali kochanków. 

Patryk Vega ma grono oddanych mu aktorów, którzy występują w każdej kolejnej jego produkcji. Jest nim między innymi Piotr Stramowski, a od „Botoksu” również jego żona Katarzyna Warnke. Ostatnio miejsce miała premiera najnowszego filmu reżysera, „Kobiety Mafii”. Tym razem do obsady dołączyła Aleksandra Popławska, znana m.in. z „Watahy”, która odegrała rolę „Siekiery”, kochanki „Żywego”, w którego postać wcielił się właśnie Stramowski.

Zobacz także: Obejrzeliśmy „Kobiety Mafii”. Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

Sceny, które Popławska i Stramowski musieli odegrać w filmie były naprawdę odważne. Dlatego też wielu fanów „Kobiet Mafii” spekuluje na temat tego, czy przypadkiem Katarzyna Warnke nie była zazdrosna o koleżankę z planu. Aleksandra Popławska w rozmowie z Party.pl postanowiła zdradzić „smaczki” z kręcenia produkcji, gdy została zapytana o to, czy te sceny były naprawdę odważne.

Nie wiem jak dla Piotrka, ale dla mnie tak. Będzie hardcore’owo, były odważne, bez żadnych ograniczeń – powiedziała Popławska.

Według doniesień mediów, Warnke była zazdrosna o sceny, które jej mąż musiał odegrać z Popławską. Okazuje się jednak, że obie panie dobrze się znają i nie pogorszyło to ich relacji. Najbardziej zaskakuje jednak to, co Stramowski robił po każdej scenie łóżkowej.

Piotrek zawsze po scenie dzwonił do Kasi. (…) Pod tym względem Piotr był bardzo lojalny, wierny i widać, że bardzo Kasię kocha. (…) Ja się znałam wcześniej z Kasią, bo razem grałyśmy w teatrze, to prawie tak jakbym znała Piotrka. Więc wszystko w rodzinie  – zażartowała aktorka.

Widać, że Piotr Stramowski jest bardzo lojalny wobec swojej żony. Katarzyna Warnke sama z resztą jest aktorką, na pewno zatem łatwiej jest jej zrozumieć tego typu sceny z udziałem jej męża. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke na premierze "Kobiet Mafii" pozowała po radykalnej zmianie fryzury. Jak wygląda?

Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"
Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial
Aleksandra Popławska i Piotr Stramowski "Kobiety Mafii"
Fotografia: Instagram/PatrykVegaOfficial
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fotografia: Instagram/Kasia Warnke
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fotografia: Instagram/Kasia Warnke
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów