Zaskakujący aktorzy w nowej części "Kobiet Mafii"! Patryk Vega pokazał zdjęcia

Agnieszka Dygant i Michał Karmowski na planie filmu "Kobiety Mafii" 2
Fotografia: Facebook/Patryk Vega

Ledwo opadły emocje po pierwszej części "Kobiet Mafii", a Patryk Vega właśnie rozpoczął zdjęcia do drugiej odsłony filmu. W obsadzie zaskakujące osoby!

Już niedługo po premierze pierwszej części Patryk Vega ogłosił, że "Kobiety Mafii" doczekają się kontynuacji. Reżyser w jednym z wywiadów powiedział nawet, że planuje stworzyć trylogię. Jak na razie jesteśmy jednak świadkami tworzenia drugiej części produkcji, o czym reżyser i aktorzy informują nas skrupulatnie przez portale społecznościowe.

Zobacz także: Obejrzeliśmy "Kobiety Mafii". Słabe i mocne strony filmu Patryka Vegi

"Kobiety Mafii" 2 – nowe osoby w obsadzie

Na zdjęciach z planu produkcji możemy zobaczyć już doskonale nam znanych aktorów. W drugiej części "Kobiet Mafii" zagrają m.in.: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke oraz Aleksandra Popławska. Wystąpi również raper Sobota, który był wielką niespodzianką pierwszej odsłony filmu. To jednak nie wszystko. Reżyser zaplanował dla nas spore niespodzianki.

Na Facebooku Patryka Vegi mogliśmy już zobaczyć Joannę Jędrzejczyk, która brała udział w próbnej scenie u boku Katarzyny Warnke. Widzimy też polskiego kulturystę, Michała Karmowskiego, na jednym zdjęciu z Agnieszką Dygant. To jednak nie koniec zaskoczeń. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączą dwie nowe postaci. Jedną z nich zagra raper Bonson. Obok niego zagra Aleksandra Grabowska, aktorka młodego pokolenia, znana nam doskonale z roli Julki Molendy w serialu "Belfer".

Zobacz także: Popławska o scenach łóżkowych ze Stramowskim. Jej słowa mogą zaskoczyć

Nie wiemy jeszcze, kiedy będziemy mogli zobaczyć efekty pracy ekipy filmowej. Patryk Vega znany jest jednak z prędkości pracy. Czy po pierwszej części możemy liczyć na coś innego niż do tej pory? Jedno jest pewne, ten film znów będzie na ustach wszystkich. Zobaczymy jedynie, w jaki sposób będziemy o nim mówić.

Najbardziej wyczekiwane polskie filmy tego roku:  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów