Ekipa "Narcos" na planie "Kobiet Mafii 2"

Katarzyna Warnke w roli Spuchniętej Anki w filmie "Kobiety Mafii"
Fotografia: Materiały prasowe/Kino Świat

Patryk Vega w swoich filmach lubi zaskakiwać. Ostatnio opublikował materiały z planu "Kobiet Mafii 2", na których widzimy ekipę serialu "Narcos" i nie tylko.

"Kobiety Mafii" wkrótce powrócą. Patryk Vega i cała ekipa filmowa prężnie pracują nad drugą częścią produkcji. Przekonać o tym możemy się choćby z mediów społecznościowych zarówno reżysera, jak i poszczególnych aktorów. Druga część będzie kontynuowała historię z pierwszej. Patryk Vega w jednym wywiadów zdradził także, że zamierza stworzyć trylogię. Wiemy z pewnością, że w kolejnej części filmu wystąpią znane do tej pory: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź i wiele innych. Co ciekawe, reżyser postanowił zatrudnić również zagraniczne gwiazdy, znane nam doskonale z produkcji Netflixa.

"Kobiety Mafii 2": Vega zaangażował gwiazdy Netflixa

Okazuje się, że Patryk Vega postanowił urozmaicić swoje filmy. Tym samym do najnowszej części "Kobiet Mafii" zaangażował aktorów znanych nam doskonale z zagranicznych produkcji. Akcja filmu będzie działa się w pięciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. Nic więc dziwnego, że w związku z tym na ekranie pojawią się latynoscy aktorzy. Przede wszystkim Vega postanowił zaangażować aktora hiszpańskiego pochodzenia, Enrique Arce. Szerszej publiczności jest on doskonale znany z hiszpańskojęzycznej produkcji Netflixa, która zdobyła ogromną popularność w naszym kraju - "Dom z papieru". 

Zobacz także: Obejrzeliśmy "Kobiety Mafii". Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

To jednak nie koniec niespodzianek. Na Instagramie Patryka Vegi mogliśmy zobaczyć film przedstawiający pracę produkcji. 

Ekipa "Narcos" i ekipa "Kobiet Mafii 2" podczas realizacji sceny z helikopterem Black Hawk w Kolumbii - napisał pod filmem reżyser.

"Narcos" to serial stworzony przez Netflixa, który opowiada o działalności Pablo Escobara w Kolumbii. Widać, że nasz polski reżyser mocno wziął sobie do serca dotychczasowe słowa krytyki i postanowił zaangażować konkretną ekipę do stworzenia drugiej części "Kobiet Mafii". Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Zobacz także: Wieniawa w "Kobietach Mafii" zagrała narkomankę. Przed każdą sceną Vega zalecał jej zrobienie zaskakującej rzeczy

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektórzy na hasło "polski film" dostają ciarek. Okazuje się, że niepotrzebnie. Niektóre polskie produkcje kinowe są naprawdę udane i warto je obejrzeć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów