Ekipa "Narcos" na planie "Kobiet Mafii 2"

Katarzyna Warnke w roli Spuchniętej Anki w filmie "Kobiety Mafii"
Fotografia: Materiały prasowe/Kino Świat

Patryk Vega w swoich filmach lubi zaskakiwać. Ostatnio opublikował materiały z planu "Kobiet Mafii 2", na których widzimy ekipę serialu "Narcos" i nie tylko.

"Kobiety Mafii" wkrótce powrócą. Patryk Vega i cała ekipa filmowa prężnie pracują nad drugą częścią produkcji. Przekonać o tym możemy się choćby z mediów społecznościowych zarówno reżysera, jak i poszczególnych aktorów. Druga część będzie kontynuowała historię z pierwszej. Patryk Vega w jednym wywiadów zdradził także, że zamierza stworzyć trylogię. Wiemy z pewnością, że w kolejnej części filmu wystąpią znane do tej pory: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź i wiele innych. Co ciekawe, reżyser postanowił zatrudnić również zagraniczne gwiazdy, znane nam doskonale z produkcji Netflixa.

"Kobiety Mafii 2": Vega zaangażował gwiazdy Netflixa

Okazuje się, że Patryk Vega postanowił urozmaicić swoje filmy. Tym samym do najnowszej części "Kobiet Mafii" zaangażował aktorów znanych nam doskonale z zagranicznych produkcji. Akcja filmu będzie działa się w pięciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. Nic więc dziwnego, że w związku z tym na ekranie pojawią się latynoscy aktorzy. Przede wszystkim Vega postanowił zaangażować aktora hiszpańskiego pochodzenia, Enrique Arce. Szerszej publiczności jest on doskonale znany z hiszpańskojęzycznej produkcji Netflixa, która zdobyła ogromną popularność w naszym kraju - "Dom z papieru". 

Zobacz także: Obejrzeliśmy "Kobiety Mafii". Słabe i mocne strony nowego filmu Vegi

To jednak nie koniec niespodzianek. Na Instagramie Patryka Vegi mogliśmy zobaczyć film przedstawiający pracę produkcji. 

Ekipa "Narcos" i ekipa "Kobiet Mafii 2" podczas realizacji sceny z helikopterem Black Hawk w Kolumbii - napisał pod filmem reżyser.

"Narcos" to serial stworzony przez Netflixa, który opowiada o działalności Pablo Escobara w Kolumbii. Widać, że nasz polski reżyser mocno wziął sobie do serca dotychczasowe słowa krytyki i postanowił zaangażować konkretną ekipę do stworzenia drugiej części "Kobiet Mafii". Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Zobacz także: Wieniawa w "Kobietach Mafii" zagrała narkomankę. Przed każdą sceną Vega zalecał jej zrobienie zaskakującej rzeczy

Zagłosuj

Jesteście ciekawi 2. części "Kobiet Mafii"?

Liczba głosów:

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektórzy na hasło "polski film" dostają ciarek. Okazuje się, że niepotrzebnie. Niektóre polskie produkcje kinowe są naprawdę udane i warto je obejrzeć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów